Kas Gelişimi ve Yağ Yakımı !!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sari_lacivert tarafından 3 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sari_lacivert

sari_lacivert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selamlar arkadaşlar

spor hocamla konuşarak http://www.***************/weider-whey-protein-908-gr-53-urun_detay bu ürünü aldım.Artık whey proteini kullanabileceğimi söyledi.Göbek ve yan bölgelerimde kalan yağlar için ise kardiyoma devam etmemi söylerek l-carnitine gerek olmadığını belirtti.Şimdi sorum şu bu protein ile birlikte yanında ekstradan cla almamı tavsiye edermisiniz?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Arzu edersen kullanabilirsin, CLA yerine beslenmene keten tohumu yagi, zeytinyagi ekleyebilrsin. Beslenmene odaklansan pek bir seye aslinda gerek kalmayacaktir.

3. sari_lacivert

sari_lacivert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    beslenmeme zaten elimden geldiğince dikkat ediyorum yalnız yıllardan beri aşırı kilo versemde gitmeyen bir bel bölgem var.Kardiyomu da eksik etmiyorum her antrenman günümde en az 25 dakika cardio yapıyorum.
    .

4. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenme programini paylas onun hakkindayorum yapalim o zaman.

5. sari_lacivert

sari_lacivert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sabah kahvaltısı olarak sadece light süt ile kahvaltılık gevrek tercih ediyorum.
    öğlen yemeğinde genelde beyaz et ağırlıklı ve çok az karbonhidrat (1 dilim ekmek veya bulgur pilavı)ekliyorum.Saat 4-5 civarı tekrardan acıkmamdan dolayı bir avuç fındık ve 2-3 adet kepekli bisküvi yiyorum.Burdan sonra saat 7 civarı spor salonuna giderek antrenmanımı 1,5 saat içerisinde (25 dk'sı sadece cardio ) tamamlıyorum.Akşam yemeği olarak yine beyaz et ve salata nerdeyse hiç karbonhidrat almıyorum.Gece saatlerinde tekrar acıktığımdan dolayı 1 kase yoğurt ile bu açlığıda geçiştiriyorum.Genel olarak hep bu rutinde besleniyorum.Gün içerisinde 3-4 bardakta şekersiz ve sütsüz kahve tüketiyorum.Hayatımda neredeyse şekerde yok.

6. sari_lacivert

sari_lacivert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    boy kilo oranına göre aslında normal kiloda görünüyorum vücut yağ oranımıda 3 ayda yüzde 23 ten yüzde 16 ya düşürdüm.Ama şu anki durum bu resim ile aynı

Ekli Dosyalar:

7. brhmcr

brhmcr Guest

Elestirelim o zaman :)

Bu beslenme vs degil ne yazik ki sabah kahvaltin inanilmaz zayif. Yumurta nerde? lor peyniri fena olmaz.yulaf birkac kasik lif yonunden etkili olacaktir. sabah ogle arasi bir ara ogun (meyve veya kuruyemis olabilir), ogle yemegi ve ertesinde idman dan 2 saat once ogunler belirle kendine. Seker hayatimda yok demissin kepekli biskuvit nedir? yesil cay eklemende fayda var. Asagidaki makale onemli.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ins-lin-ayn-g-n-t41164.html

Dikkat: tuz gunluk silme tatli kasigi, en az 2.5 litre su, sabah 2 bardak su ile gune basla, rafine ve islenmis gidalardan kacin.Idman gunlerinde kardio on idmansiz gunlerde kardio off yap, 15 gunde bir kendine ogun hediye et.

Ayrica beslenme formundaki sabit basliklara ve yag yakma sabit basliklarini muhakkak oku.

Not : kusura bakma ancak biraz beslenme konusunda bilgilenmelisin

8. sari_lacivert

sari_lacivert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kusura bakma yazmayı unuttuklarımda var :) dediğin gibi yeşil çay da günde en az 1 kere içiyorum.Yumurta ve lor peynirini ise sadece h.sonu kahvaltısında tercih ediyorum.Sabahları kalkar kalkmaz direk su içme olayınıda aynen yapıyorum bunlarda unuttuklarım

Sayfayı Paylaş