Kas Eritmek mümkün mü?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Leonidas14 tarafından 10 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Leonidas14

Leonidas14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere konu kaslar. Şöyle ki kendimi bildim bileli futbol oynadım ta ki 20 yaşına kadar 20 yaşından sonra yavaş yavaş uzaklaştım şimdi anca 3-4 ayda bir halısahada oynuyorum diyebilirim. O zaman oyunun heyecanıyla insan dikkat etmiyor pek ama şimdi üst bacağımdaki kaslardan şikayetçiyim. Bacak bölgem yağlı değil ama özellikle üst bacak kısmı şişkin bir kas grubu ihtiva ediyor :) Pantalon giydiğimde hele ki kot pantalon bulmada çok sorun yaşıyorum üst bacak sığsın diye geniş pantalonlar dolu ev çok komik görünüyor bu da:( sizden ricam üst bacak kısmını inceltmek için bir hareket var mı şu kaslardan kurtulup düz bir bacağa sahip olmak istiyorum nasıl bir yol izlemem lazım? Şimdiden çok teşşekkür ediyorum

2. marjiinalego

marjiinalego Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    hafıf tempo bısıklet sür arkadasım,benım de aynı oyleydı cok kalın idi rahatsızdım bir ay kadar bısıklet surdum cardıo bısıkletı ve bacagımda gözle görülür bir şekılde ıncelme oldu baya bı

3. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    İnsanı korkutmayın ya bacak çalışmasammı diye düşünmeye başladım şimdi

4. Leonidas14

Leonidas14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Marjiinalego çok çok teşekkür ederim sana. Bu dediğini kesin uygulayacağım fakat evde cardio bisikleti yok malesef:( Ben bu dediğini sabahları gerçek bisikletle yapsam faydası olur mu aynı şekilde? Olursa mesela 18 veya 24 vitesli bir bisikleti kaçıncı viteste kaç saat kullanmam gerek fayda görmek için? Veya dakikada kaç tur çevirmeliyim? Tekrar çok teşekkür ederim.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Cardio idmanlari dusuk kalorili beslenme, saglam kas yakarsiniz :) Onerilir mi? onerilmez...

6. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Su efsanevi quadlari gormek istedim acikcasi :)

7. Leonidas14

Leonidas14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) arkadaslar yapmayın efsane quad fala değil:) Carlos değilim ama onun hatlarını düşünün o üst bacakları o hale getirmek için kaç yıl top tepti ne kadar çalıştı adam kim bilir. Saygı duyuyorum sonuna kadar. Üst bacağını geliştirmek isteyen arkadaşlara da saygı duyuyorum herkesin zevki farklıdır. Fakat ben iddaalı falan değilim sorun şu ki günlük hayatta bana sıkıntı yaratıyor. Çok özür dileyerek aynada belden aşağısı garip duruyor nasıl desem biraz dar kot alsam o yuvarlak hatlar kadın gibi yapıyor vücudumu:( ben bu durumdan sıkıldım artık oturuken de pantalonun o bölgesinin sıkmasından bir çok şeyden kısacası o bölgeyi normalleştirmek istiyorum:( Lütfen yanlış anlamayın iddaalı olduğum bir alan değil hiç vücut geliştirmeyle uğraşmadım ama güünde bazen 5 maç yapardım ondan mı nedir genetikde mi o bölge müsait bilmiyorum ama kaslardan dolayı şişkin:( Şu bisiklet olayını deneyeceğim umarım işe yarar.

Sayfayı Paylaş