Kas dinlendirme ikilemi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve murad1 tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yazılana bakarsak en fazla 1 kası ayda 15 kere çalıştırmalıyız.

Burada da Flextor hocamız yanlış anlamıyorsam ayda 20 kere bir kası çalıştırmamız gerek.

Arkadaşlar burada yanıldığım bir nokta var. Beni aydınlatır mısınız? Kendime program hazırlayacağım. 2. ayımdayım ağır çalışmak istiyorum. Vücudum müsait. Ayda 20 kere hesabına göre 48 saatten daha erken bir zamana denk geliyor. 72 saati hiç katmıyorum.

Teşekkürler / Murat

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Flexor'un 3. programı yanılmıyorsam 2 veya 3 aylıktı..

murad1 bunu beğendi.
  3. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Evet ben de ağır çalışma yapmak istiyorum. Normalde salona başlayalı 2 ay oldu. Ama son 1 aydır ağırlık altına giriyorum. Vücudum müsait gören diyor ki kaç seneden beri çalışıyorsun. Ama sırf görüntü.

Triceps kaslarım çok zayıf bende diyorum neden Bench de tıkanıyorum. Forumu okuyunca daha iyi anladım.

Konu konuyu açtı. Şimdi ben ilk önce zayıf kaslarımı mı çalıştırmalıyım? Bu seferde bench yapmaya halim kalmayacak bir yazıda böyle yazıyordu. Zayıf kaslarınıza öncelik verin. Bench press yapıyorum. Göğsümde hiç ağrı yok kollarım yanıyor. Gerçekten bu olay sinirimi bozdu.

4. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Flexor'un alıntısını dikkatli okursan, 3.program diyor. 3.ay demiyor..
    Bu uyum programından olduğu için, Her bölge en az 20 antremana girmeden, bu 3.programı değiştirmemeyi kastediyor..

murad1 bunu beğendi.
  5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Tamam iste 2 gunluk program ile 2 gun on 1 gun off yaparsan 60 gunde 20 antrenman yapar her bolge icin.. Bu da demektir ki program 1 aylık degil..

murad1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş