Kas ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve uchihasasuke tarafından 7 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. uchihasasuke

uchihasasuke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba , ben yaklaşık 2 hafta önce Fitness'a başladım.Fitness'teki ilk günümden sonra göğüs ve bel bölgemde ağrılar oluştu.Doktora gittim kas ağrısı deyip "Parol" diye bi ilaç yazdılar.Eczanedeki kadında ağrıyı azaltır diye Dolgit Krem verdi. 1 buçuk haftadır bu ağrıları çekiyorum azalma yada fazlalaşma olmadı.Bu ağrılar nasıl geçer?

2. candasm

candasm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    şöyleki 1 yıl düzenli devam et 2 hafta bırak tekrar başladığında gene kas ağrılarını çekiyorsun ...
    laktik asit le alakalı birşey normal belli bir zaman içinde kendiliğinden düzeliyor antremanlarına devam et ve zorlama.

3. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    hamlık ağrısı olabilir, salondaki hocana da fikir danışmalısın , ama arkadaşın dediği gibi iki hafta aradan sonra bile pek çok tecrübeli vg ci ağrı çeker.
    eğer bu sporu yapıyorsa bu tarz ağrılara alışacaksındır , hatta bu ağrıların gelişme demek olduğunu anlayıp öğrendiğinde bu ağrılardan zevk alacaksın :D
    ben çoğu zaman ağrı olmazsa üzülüyorum :D :D

Anacsunamunn bunu beğendi.
  4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    2 gündür sürünüyorum aynı şekilde :D
    hatta dün gece elimi göğsüme götürmüşüm uyurken,uyandıgımda kolumu açık kıvama getirmek 2 dakka mı aldı,anırdım resmen :D

5. Provision

Provision Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen arkadaşın dediği gibi.İdmandan bir sonraki sabah uyandığımda direk göğüslerim,kollarım aklıma geliyor.Eğer ağrı yoksa üzülüyorum :D Ağrı varsa oluyor bu iş yaa demem içten bile değil :D Ağrılara çok takılma zevk verici şeyler bunlar :)

6. Anacsunamunn

Anacsunamunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benimde jimnastiğe başladığım ilk günlerde oluyodu ağrılar ozellikle bacak ve bel kısımlarında ama bu ağrılar çok zevk verici ben seviyorum hani ilk zamanlar esniyoduk esnerken uzerimize 20 kiloluk ağırlıklar koyuyolardi o bacaklar resmen yirtiliyodu o acı çok kötü işte ama kartal ve spagat açınca o acı da zevkli geliyo antrenörumun söylediği gibi acı geçicidir başarı kalıcı :Dd

Sayfayı Paylaş