Kas şişirmek ve Kas geliştirmek Arasındaki Fark

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CasLoWeD tarafından 3 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. CasLoWeD

CasLoWeD Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar,ben güçlenmek için dumbell kaldırıyorum.(Çifter 8kg)Ama bir kaç arkadaşım dedi ki,dumbell kaldırınca güçlenmezsin kasların şişer sadece,yani görüntü olur dedi?Doğru mudur bu?Eğer doğruysa güçlenmek için ne yapmalıyım?Yani kas geliştirmekle kas şişirmek farklı şeyler mi?

Acemiyim,saçmaladıysam affedin bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:08 ----------

Arkadaşlar yardım eden yok mu lütfen?:mad:

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    selamlar,

öncelikle saçmalamışın fakat affedilecek bir durum yok,hiçbirimiz anamızın karnından bu işleri bilerek doğmadık, hergün biraz daha öğreniyoruz.

kas şişirmek,kas geliştirmek ile aynı şeydir diyebilirsin,fakat bu işin aşamaları vardır,bunlar zamanla tecrübe edilerek öğrenilir,birisinin sana anlatabileceği şeyler değildir, sana en güzel tavsiyem forumu güzelce araştırman,sıkılmadan okuman olacaktır,bu sana fayda sağlayacaktır ve birçok soruna cevap olacaktır,saygılarımla...

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
  4. CasLoWeD

CasLoWeD Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13

Speed yardımın için teşekkürler.

Cabarov sende sağol ama güçlü olmak için derken mesela bilek güreşinde yenilmemek için (örnek verdim) güçlenmek istiyorum

5. -pacman-

-pacman- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ağırlık çalışmak elbette güç için yararlı, ama benim tercihim güreş, boks, judo tarzı sporlardan yana olurdu güç için. Bu tarz sporları yapan insanlar gerçekten çok güçlü oluyor.

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bılek guresinde body nın katkısı olcagını sanmam onu calıstırmak ayrı ve teknıklerı var ayrıca sınıfımda bodye gıden arkadasım var 2 senedır ugrasıyor ek besınıde alıyor ıyı vucudu var bırde sınıfta hıc spora gıtmeyen arakdasım var sınıfı bırak okulda pek yenen yok genetık olarak bıleklerı cok kalınve guclu body yapan cocugu hemen devırıyor belkı body nın katkısı vardır ama sırf bılek guresı ıcın ayrı calısmalar var

7. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Kaslar balonmu dambılla pompalayınca şişip bırakınca insin .

Pappy ve Fυякαη Acαя bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş