Kasın Gelişim Süresi Hakkında.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Herculess tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Herculess

Herculess Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar başlıkda belirttiğim gibi durum 9 aylık sporcuyum alt yapım iyidir. Daha önceki konularda belirttiğim gibi kilom 58 boyum 1.69.
    Şimdi sorum şu olacak arkadaşlar benim kolum 34 cm.
    Günlük 200 + Gr Protein Yani bana lazım olanın 2 katı daha protein alsam aynı şekilde 300 karb. 3500 kalori alsam düzenli olarak. Tabi yarısıda Dymatize Nutrionda Yarısıda doğal besinler tavul göğsü yumurta peynir makarnadan geliyor ve bunları bölüyorum ortalama 1 öğünüme +50 gr protein düşüyor. Ant 1 saat önce gainer ile birlikte toplam 60 gr proteini 120 gr karbon hidratı buluyorum.. yine antreman sonrası bi 40 gr rahat protein 100 gr karbon hidrat alıyorum Yatarken ise tavuk yiyip süt içiyorum toplam 30gr protein alıyorum karb almıyorum ve 150 kalori alıyorum. Bu Beslenmeyle antremanlarımdada beni çok zorlayacak ağırlıklarla giriyorum şu 3 gündür uyguluyorum bu programı antremanda gücüm arttı şimdi bilgi verdim ve sorumu soruyorum bu beslenme ve sert bir idmanla kollarımı 3 ay içinde 34 den 37 38 e atabilirmiyim. Sizce en az 2-3 santim oynarmı. Tabi göğüs sırt omuzdahil.
    umarım düzgün sorabildim bu arada forumuda okuyorum yavaş yavaş.

Sayfayı Paylaş