kası sıcak tutmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Veyron tarafından 25 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    antrenmadan önce kasın sıcak kalması için bengay tipi ilaçların kas üzerine sürülmesi doğrumudur. gittiğim salonda bunu yapan biri var nedeninin kası sıcak tuttuğu için sürüyorum dedi . ne kadar doğrudur acaba

2. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    her duyduğuna inanmasan iyi edersin.bengayın prospektüsünde:sadece deriyi ısıttığı açıkca yazılmıştır.zaten antrenman yaparken kollarının 3/4 ünü kapalı bırakmayan kıyafetlerle idman yapmazsan adalen soğuk kalır.şu havaların iyice ısındığı günlerde antrenmana kalın kıyafetinle başla ısındığını hissettikten sonra kıyafetini çıkart.bana kalırsa hiç çıkartma ama....özel eşofman üstüyle idman yapmayı seviyorum....eğer sakatlığın yoksa hiçbir yerine bengay sürme.hatta sakatlığın olunca da sürme.sakatlıktan sonraki ilk 48-72 saat arasına soğuk kompress yapmalısın.....

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    teşekkürler taviyeleriniçin mastertrainer zaten inandığım filan yoktu sorayım dedim.kıpkırmızı yanmış gibi oluyordu zaten elemanın kollar

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    evet arkadasıma katılıyorum bende öğrencilerime yaz dahi olsa kalın kıyafetle başlayın ve bir kaç kat giyinin derim kendim şu aylarda bile askılı body onun ustune uzun kollu tshirt onun ustunede kazak gibi şeyler giyerim ant sonuna dogru vucut ısısına gore cıkarırım cok fazla terlemişsem set arasında en önce giydiğimi degiştiririmki teri emsin

Sayfayı Paylaş