Karsinizdakileri nasil etkilersiniz!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve thechosenone tarafından 29 Mart 2011 başlatılmıştır.

Bir bayani nasil etkilersiniz?

1. Guzel giyinerek

24,5%
  2. Guzel vucuda sahip olarak

31,9%
  3. Guzel bir arabaya binerek

7,4%
  4. Centilmen olarak

26,1%
  5. Hepsi birden

45,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. oquzhan123

oquzhan123 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    o şıklarla evet etkileyebilirsin ama gerçekten değil giyiminden kuşamından vs den etkilencek kişiden hayır felan gelmez centilmen ol etkilenen etkilenir

2. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Her zaman için ilk izlenim önemlidir.İlk izlenimde geçersiz mühürü vurulursa o mühürü kırmak zordur.Bu yüzden sağlam bi giriş yapmak lazım.Karizmatik erkekler yakışıklı olanlara göre daha şanslıdır bence.Her şeyin yerini ve zamanını biliceksin.Ortamda çok konuşan herşeye bi yorum yapan bi tip olmıyacaksın.Konuşulanları dinliceksin nelerden zevk aldığını tespit edip nokta atışı yapıcaksın.Bu demek değilki hiç konuşmıcaksın öylece durup dinliyeceksin.Yeri geldimmi espiriyide patlatıcaksın.Gülerken 32 dişini birden gösterip sırıtmayacaksın.Favorim gözleri kısıp tatlı bi tebessüm buna kenan imirzalıoğlu gülüşü diyorum:).Çok iyi bildiğin bi konu olursa hemen ele alıcaksın sağlam bi ses tonuyla konuşacaksın.Bakışlar çok önemlidir boş bakmıcaksın kardeşim :) Ya sempatik bi bakışın yada karizmatik bi bakışın olucak.Karşı cinse karşı ilgisiz davranıcaksın bütün bunlar o ortamdaki kadınların merakını uyandırır ve yaklaşma isteği duyarlar.Benim favorilerim bunlar denedin mi diceksiniz evet bizzat denendi okulda 9 kız çıkma teklif etti.Bu arkadaş ortamı okulda genellikle kantinde oluşur.Bu arada bunları deniceğiniz ortam arkadaş çevrenizin olduğu sözünüzün geçtiği bi yer olmalı.Çok mu yakışıklıyım çirkin değilim ama çok yakışıklıda değilim rambo gibi vücudun mu var hayır.Ama iyi giyinirim ve dilim iyi laf yapar gerektiğinde odun gerektiğinde romantik olurum katılmayan olabilir bu benim taktiğim;)

Prometheus676, xeonsteel ve Freedom1 bunu beğendi.
  3. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    valla arkadasalar kizlari etkilemek icin sadece tek gercek var PARA PARA PARA!!! Napolyonun dedigi gibi...Istediginiz kadar iyi giyinin istediginiz kadar yakisikli olun yada super bir vucudunuz olsun paranin yaninda pek bir degeri yok.Sadece dikkat cekersiniz hepsi o sonrada amg li biri gelip kizi koluna takar olay bu.

4. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.108
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ha
    Yer:
    İstanbul
    Selam;

Sevgili Arkadaşlar,

Başka bir konu altında da bu araştırma kaynaklı bilgileri paylaşmıştım. Belki o hengamede konunun mesaj sayısının fazlalığından görenleriniz olmamıştır ihtimali ile, aynı içeriksel bilgileri buraya da taşıyor ve sizlerle paylaşıyorum. Buyurunuz... Hepsi MF'ten.

Kadınların Karşı Koyamayacağı Dört Şey

Bir kadını, vücudunuzla etkileyebilme şansınızı arttırın.

Geniş omuzlar

Tüm derdiniz iyi görünen karın kaslarına sahip olmak olmasın –zamanınızın yüzde 95’inde elbisenizin altında olacaklar- aksine geniş omuzlar için çalışın! Cambridge Üniversitesi’nde 700’den fazla kadın üzerinde yapılan bir araştırmada geniş omuzların bir erkeğin en çekici niteliği olduğu görülmüştür. Neden? Geniş omuzlar sizi sadece daha güçlü göstermekle kalmaz, üst kısım geniş olunca bel daha ince görünür ve tüm kadınların dikkatini çeken V şekline sahip olursunuz. Overhead pres (dumbbell veya barbell) ve pull-up (barfiks) süpersetleri bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olur.

Kirli sakal

Northumbria Üniversitesi’ndeki psikologlara göre rock yıldızları ve tembel öğrencilerin değişmez niteliği olan kirli sakal, kadınlara gür sakal ya da sinekkaydı traştan çok daha cazip gelmektedir. Pürüzsüz yüz, erkeksilik ve olgunlukta son sırada yer alırken çekicilikte de ancak sondan ikinci olabilmektedir, o yüzden ilk randevunuzdan hemen önce traş olmamaya özen gösterin.

Güçlü kollar

Kaliforniya Üniversitesi’nin araştırmasına göre kadınlar, sıska ya da kilolu erkekleri değil de kaslı erkekleri çekici bulmaktadır. Erkeğin kasları, kadınlar tarafından erkeklik göstergesi olarak algılanır. Ön kollarınız en göz önünde olan kaslardır, onları ‘wrist curl’lerden mahrum etmeyin.

Gülümseme

Kadınların sadece kaslı ve geniş bir göğüs ya da sıkı kalçaların peşinde olduğunu mu sanıyorsunuz? Yanılıyorsunuz. 4.000 kadın üzerinde yapılan bir araştırmada kadınların en karşı koyamadıkları şeyin erkeğin gülümsemesi olduğunu ortaya koymuştur. Dişlerinizi ışıl ışıl tutmak için kahve, kırmızı şarap ve sigaradan uzak durun. Son bir şey daha –karşınızdaki kadına gülümserken onun göğüslerine değil de gözlerinin içine bakın.

D.N= Ek olarak maddi kaynaktan bahsetmişler. Günümüz dünyası, evrensel nitelikler taşımaktadır. Herkes her kaynağa rahatça ulaşabilmekle birlikte, herkesin çevresinden bihaber olarak yaşadığı günler geride kalmıştır. Değişen bu sürece, insanların da değişerek adapte olması da doğal dengenin işleyişi için gereklidir. İhtiyaçlar icatları doğurduğu gibi, beklentiler de geleceğinizi doğurur. Kıssadan hisse çıkarılması gereken ana fikir, şairin dediği gibi en güzel günler henüz yaşanmamış olanlardır. Herkes yaşadığı günlerin kıymetini bilmeli sevgili arkadaşlar.

Saygılarımla,

Son düzenleme: 2 Aralık 2011
    Azi, Ocensers, dino_55 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    kadın elektrik alamazsa, affedersiniz ama poponuzu yırtsanız fayda etmez. ayrıca şunu da belirteyim, tip, boy bos, iyi giyim hiç biri tek başına bir anlam ifade etmez. hatta şöyle söyleyeyim, hepsi bir arada olsa bile bir kadın sizden ilk anda elektrik alamazsa hint fakirinden farkınız kalmaz.

Azi, deathlifter ve ZeusS_ bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda şunu söylerim iyi konuşmacı olacaksın kızlar bundan etkileniyor bu bir gerçek bakıyorum adamda tip yok para yok nasıl oluyorda güzel kızlarla çıkıyor çünkü ağızı laf yapıyor

Lorethlorien, 2157, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Sevgili Fitness&Model;
    Yapilan arastirmalara katiliyorum yazinizda da belirtiginiz gibi kadinlari bunlarla gercekten etkileyebilirsiniz fakat goz ardi etmememiz gereken bir sey daha var yazida arastirma fiziksel gorunum uzerine yapilmis.Ben realist biri oldugumu dusunuyorum ve dunya daki duzen de kapitalist.
    Kadinlar uzerindeki en buyuk etki "GUC"tur.Kadinlar guclu erkekleri severler ve maddiyatta gucu getirir.Bunu bilgiye arama motorlarini kullanarak cok kolay ulasabilirsiniz.
    Ayrica belirtmek istiyorumki herseyi maddiyata baglayan biri degilim kesinlikle yanlis anlasilmak istemem.Ben maddiyatin sadece gerekliligini savunurum ve oraya yazdigim cevap da anketin konusundan dolayidir.
    Kisacasi maddi bakimdan saglam bir bireyin guclu kollari baklavalari da olmasa etkileme isini daha kolay bir sekilde yapabilecegi kanisindayim

rockybalboa7 bunu beğendi.
  8. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bakışlarımla etkilerim :) Malum gözlerde mavi olunca :p

9. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    hiçbir şey yapmam etkileneceği varsa etkilenir zaten.

10. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Yazilan bütün maddeler dogru. Arastirmalar iyi yapilmis bana göre.
    Zaten ben artik düzenli spor yapmayan baylara erkek demiyorum!!!! Cok büyük laf ettim galiba!!! :)

Azi, Ocensers, rockybalboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Bir bakışım yeter sonra gülümserim kendinize güveniyorsanız olay bitmiştir

12. xeonsteel

xeonsteel Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Vücut-Bakım-Para-Giyim dir..Kimsede gelip demesinki yok iyi sağlam karakter yok yalan söylemesin yok dürüst olsun yalan kardeşim bunları yaparsan hep sen kaybeder sen üzülürsün sen üzüceksin.. Vücudun sağlam değil paran varsa aldatılırsın paran yok vücudun iyise terkedilirsin(tabi %100 bir durum değil herkes için aynı değil ama genelde böyledir) o yüzden para ve vücut önemli tabi vücut yanında para ve para oluncada giyimde önemlidir.

13. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Kariyer hepsinden önce gelir 2 sene önceki düşüncelerim ile şuanki düşüncelerim tamamen farklı. etkilemek için karşımdakine maymunluk yapmadım hiç bir zaman her zaman o cool dedikleri tiplerden oldum.. ama şunu söylemem gerekirse her ülkenin kızlarının karakterleri farklı..

şunu tecrübe ettim havaalanında çalışıyorum fizik boy pos yakışıklılık sizi öncelikli yapabilir fakat kariyer daha fazla kariyer daha daha fazla kariyer sonuç bu. zaten kariyerini yapıpda kendine bakmakdanda vazgeçmediğin sürece her zaman etkileyici bir erkek olursun. tabii bazen para hırsı insanı diğer faaliyetlerden uzak tutuyor. spor yapmak gibi.
    şunu söylemem gerekirse iyi bir vücutla beraber düzgün bir tipe de sahipsen ilk bakışta her zaman karşındakini etkilersin. konuşman diyaloglarında bu safhadan sonra gelen 2. önemli bir husustur. yanlız Rus kızları için ne kadar iri olursan o kadar dikkat çekicisin türkiyede best model seçilen güzellikle alakası olmayan tiplerin yanında yaş aralığı farketmeksizin bebek gibi Ruslar size tanrı gibi tapıyor.

özetle Rus kızları çok duygusal çabuk kanan sizi mutlu edebilen bir ırktır. İsveçliler tam tersi soğuk her zaman sonrasını düşünen akıllı bir topluluktur. bir Brezilyalı yine çok sıcakkanlı muhabbeti seven insan canlısı bir millettir. bir Japon kızı sürekli yüzünüze güler çok akıllı olduğu kadarda sürekli yüzündeki tebessümle bayar sizi.bir Arap kızı sizi gözleriyle bitirir kesinlikle o sürmeli gözlere bakmamalısınız. ama bir Türk kızı ne istediğini bilmez, bir Türk kızının düşüncelerini tv deki reytingli diziler, arkadaş ortamındaki popularite, ünlülerin kurduğu hayatlar ve para belirler. kendi düşünceleri yoktur. ( genelleme yok)

Ssas, Berkthagar, VVhistle ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  14. reddi

reddi Yeni Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    ben bayanları fizihimle etkilerim şu an 39 yaşındayım ilk kız arkadaşım 23 yaşında oldu vücut geliştirmeye başlayalı 6 ay olmuştu 1,81 boyunda atletik yapılı kumral renkli gözlüyüm çıktıhım kızlar gözlerimi saçlarımı ve vucudumu beğenirlerdi ne bir arabam nede çok param vardı inanın bir kıza en fazla meyva suyu ısmarladım hele formumun zirvesindeyken bir gün salondan çıktım mahallediki kızlardan 2 tanesi ben bisikletle geçerken yandaki kız arkadaşına bir daha geçsin laf atçam dedi bende geri döndüm hadi laf atsana dedim gülüştüler ertesi gün kızların yanına gittim merhaba dedim başladık muhabbete kızlar hangimiz dedi ben ikinizde dedim .
    bir günde kuş adasında barlar sokahından çıktık biz altı yedi kişi bir turist kızlar sekiz dokuz kişi az önümüzde yürüyor ben arkadaşla konuşurken kız bana bakıp wat diye seslendi ben kıza sana demedim dedim kız ispik englışh dedi ben no türkiş dedim ah ingilizce bilçektimki daha anlatsam 1 kaç sayfa alır ben en fazla 1 ay bir kızla çıktım benimde eksihim o zamanlar eğitimdi ilk okul mezunuydum ,çıraklık okumuştum yani bildiğim iş ve spordu bench_O
    eğer 23 yaşlarda üniverste mezunu biri kendi işimin sahibi olsaydım türkiyenin en popiler mankenlerine teklif ederdim
    e şimdi kızlar abi diyor amca diyor bende genç seviyorum bu aralar vucut geliştirmeye döndüm eğitimde açıköğretim lise okuyorum kendimi son 7 yıldır baya geliştirdim az bir şey ingilizcede var olgunlaştım bakalım yeni maceralara.

Son düzenleme: 22 Mart 2012
    Mehmet7, yilmaztahsin ve Green Day bunu beğendi.
  15. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    ve sonuç olarak kızı etkileyemezsin

16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    son model lüks arabayla bir çok kızı etkilersiniz gibi geliyor bana:)

2157 bunu beğendi.
  17. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Sanılanın aksine kızlar erkeklerden daha çok seviyolar arabaları :D

18. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Etkileme bence daima ilk başta olur. Bunun içinde iki farklı ihtimal var bence birisi hiç tanımadığın ortam ile tanıdığın ortam(daha önce sizden bahsedilmiş fikir sahibi olunmuş).

Tanımadığın:

Bu tarz durumlarda bence iyi bir vücut, sağlam giyinmek, saç ve etkileyici bir bakış yeterlidir. Çünkü mekanda karşı tarafın sizin hakkınızda en ufak fikri yoktur. Direk dış görünüşünüz etkiler. Sizi süzerler bakarlar beğenirlerse kalanı sizin dilinizin dönmesi cesaretinize vs bakar.

Tanınan:

Burada ise daha etkili olan paradır, mevkidir, arabadır... Bunları önceden duyan birisi daha çok etkilenir bence. İlk durumdakiler ise buna baharat gibi kaçar hoş bir lezzet verir. Az birazcıkta mantıklı konuşuyorsanız kralsınızç

rockybalboa7 bunu beğendi.
  19. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Bir çekiciliğe sahip olmak, nedir bunlar ; para,araba,giyim,vücut ... ve benzerleri.

20. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Başkalarını etkilemek için niye çaba içerisine gireyimki

etkilenmiyor ise normal hal ve hareketlerimizden allahından bulsun...

torifonta bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş