Karsinizdakileri nasil etkilersiniz!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve thechosenone tarafından 29 Mart 2011 başlatılmıştır.

Bir bayani nasil etkilersiniz?

1. Guzel giyinerek

24,5%
  2. Guzel vucuda sahip olarak

31,9%
  3. Guzel bir arabaya binerek

7,4%
  4. Centilmen olarak

26,1%
  5. Hepsi birden

45,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. thechosenone

thechosenone Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadas sizlere sorum olacak karsinizdaki insani nasil etkilersiniz?

2. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    kaslarımı gösteririm,eskiden ben zayıftım ,şimdi süperim derim

3. FreeMan_x

FreeMan_x Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    ben güzel bir kız görünce kafamı kaşırmış gibi yapıp biceps pozu veriyorum

Lorethlorien, rockman52, ateslipanda ve diğer 33 kişi bunu beğendi.
  4. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    hahah çok iimiş bu :D bnde ona benzer bişiler yaparım

5. thechosenone

thechosenone Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Veya tuvalet nerde diyince biceps rahat goruluyor:D

6. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    benim dedem 75 yaşındaydı hala sex hayatı vardı derim.genlerimin kuvvetli oldugunu ima ederim.

7. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    karşımdaki insanı etkilemek gibi bi derdim olmadıgını göstererek etkilerim:)

Lorethlorien, Mehmet7, Ssas ve diğer 29 kişi bunu beğendi.
  8. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    etkilemeye çalışmam hiçbi zaman belki bu yüzden 20 yıldır sevgilim olmadı :D

Lorethlorien, Mehmet7, SkeiN ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  9. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    bi de izmir de yaşıyosun ha utan :p

10. jericho

jericho Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Bu işlerde izmir'i anyası konyası yok..istersen amerikada yaşa sen karşındakini etkilemek için gayret göstermezsen kimse gelip kapını çalmaz.

11. MARCELLO

MARCELLO Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    0
    Bu iş fiziksel görünüşle yakından alakalı. Bir sürü arkadaşım oldu bugüne dek. İçlerinde yakışıklı olanların hiçbir zaman aşktan yana derdi olmadı.Hatta çok yakışıklı bir arkadaşım vardı. Kızlar gelip O'na teklif ederdi. Düşünün artık. Lisede bile bu eleman için kız kavgaları olurdu. Yani ne kadar kabul etmek istemesek de bu bir realite. Bir gerçek.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:33 ----------

Giyim konusunda ise şunları söylemek isterim. Zaten iyi bir vücuda, estetik duran kaslara falan sahip değilseniz, iyi giyinmeniz de mümkün olmaz. Şimdi fiziği kötü ve göbeği çıkmış bir adam gitsin Lacoste tişört giysin. Vücut geliştirme sporu yapan ve iyi derecede vücut yapmış olan adam da gitsin semt pazarından bir tişört alıp giysin.

Sizce hangisine dönüp bakarlar ?

Lorethlorien, ateslipanda, F35 ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  12. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    bende etkilemek gibi bi derdim olmadığını ima ederim :)

13. maestro_

maestro_ Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    parayla desem? :)

mma-, Green Day, StrongToMan ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  14. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaş istanbulda özel bi ünivestede anlatıo hiç tipi olmayan adamlar güzel kılzlarla çkıo altlarında arabalar falan son model.vücuda gelincede bnce önemli düzgün fit bi vücut kızlarında erkeklerinde dikkatını çeker

15. jericho

jericho Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Pardon neyi kabul etmek istemeyelim?Benim anlatmak istediğim şey eğer bir insanda tip yoksa ve bide bunun üstüne karşısındakini etkilemek için çaba göstermeyip namı diğer odun gibi durursa o kişi yalnızlığa mahkumdur.Öte yandan tabikide artık devir değişti.Eğer yakışıklıysan ve birde bunun üstüne dikkat çekici bir vücudun varsa kızların gözdesi erkeklerin ise kıskandığı biri olursun.Ve kız peşinde koşmana gerek kalmaz.Birde şöyle bişey, şimdi her güzel kızda illaha boy pos yerinde yakışıklı erkeklerle çıkacak diye bişeyde yok.Ben yolda ne elemanlar gördüm hem kızdan kısa hemde tip yok.Ama kızı görsen manken gibi fizik, güzel yüz vs....Yani herşey yakıışıklılıkla yada kaslı vücutla elde edilmiyor.Tabi birde bu işlerde ortamda önemli.Arkadaş çevreniz geniş ise bu işler daha kolay.Unutmayalım bu işlerde TİPden çok Dil önemli...Ne 30 yaşında olupda daha kız arkadaşı olmamış insanlar var.Eğer 2 lafı bir araya getirip kızla muhabbet edemiyorsan yapıcak bişi yok.

Lorethlorien, 2157, Green Day ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  16. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Etkilemek için etkilenmek lazım ve senin etkilendiğini anlayınca emin ol etkilenecektir :))

ercan41, loveofbody ve Azi bunu beğendi.
  17. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Adam filozof. :p

Azi bunu beğendi.
  18. Kasva

Kasva Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İcra Memuru
    Yer:
    Sakarya
    Yorumlarda ağırlıklı olarak karşı cinsi etkilemek üzerinde durulmuş. İlk görüşte karşı cinsi etkilemek zordur. Çünkü her insanın zevkleri ve hayata bakış açısı farklı olduğundan her yöntem her insana uymaz. İlk görüşte kişilerin dış görünüşü, bilgi birikimi, kendine duyduğu özgüven, vücut dili, güzel ve etkili konuşabilme gibi ilgi çeken özellikler birbirlerinden etkilenmelerini sağlayabilir. Bence burada Max Weber’in “büyüleyici özellikleri olan bir lider” olarak tanımlandırdığı “karizma” kavramı üzerinde yoğunlaşmak gerekiyor. Kişileri etkileme gücü olan karizma, fizik, para, eğitim, diksiyon, ses tonu, ciddiyet, olgunluk gibi değişik bileşenlerden oluşabileceği gibi hiçbir fiziksel özelliğe veya dış görünüşe sahip olmayan birinde oluşarak da karşı cinsi kendine çekebilir. Karizma yakışıklı veya güzel olmak değildir. Güzel bir kişi karizmatik olmayabilir, hatta çoğunlukla da olmaz. Karizmatik kişiler güzel ya da yakışıklı kişilerden daha etkileyici ve çekicidir. Ortamına göre bazen hiç konuşmamak bile bir karizma olarak görülebilir.

Karşı cinsler arasında etkileşim 30 saniye gibi kısa bir sürede oluşuyor. İlk bakışın ve izlenimin olumlu olması etkileme yolunda büyük bir adım. Eğer ilk bakışta etkilenme olmazsa bu, kişiler arasında etkilenme olasılığını büyük oranda düşürüyor. Her insanın karşı cinste aradığı farklı özellikler vardır ve inceleme bu kriterler üzerinde olur. Eğer karşı cinsin belirlediği özellikler sizde yoksa etkileme başarı oranınız hızla düşmeye başlar. Yani ilk göz göze gelme anında karşınızdaki kişiyi etkilediniz, etkilediniz, ondan sonra gelen zaman dilimi içinde karşınızdaki insan kapalı bir kutudur. Bunun için karşı cinsi etkilemek için ilk önce karşınızdaki insanı az çok tanımanız gerekmektedir. Karşınızdaki insanın ilgi alanlarından bahsetmek ve onlara bu alan üzerinde farklılıklar yaşatmak onları etkilemeniz için size yardımcı olabilir. Bayanların temel özellikleri aynı olsa da öncelikleri farklı olabilir. Herkes paralı bir erkeği sever fakat bu önceliği birinci sırada olmayabilir. Bu nedenle paranızla bir kadını etkileyeceğinizi düşünürseniz başarılı olamayabilirsiniz. Bazı kadınlar eğitimli bir erkek olması konusunda ısrarcı olabilir paranız var eğitiminiz yoksa size ön yargılı yaklaşabilir. Bunun dışında “farklı olan her zaman daha etkileyicidir” mantığına hâkim bir bayan sizi birçok konuda sıradan bulabilir.

Şahsi kanaatim; işin gücün, paran pulun varsa, girdiğin ortamlarda ön planda, sözü geçen güçlü bir kişiysen ve bayanları da sallamıyorsan etkileme olasılığın daha yüksek olabilir. Girdiğin ortamda kalın bir statün yoksa, fırlamalık, maymunluk yoksa, çene de yoksa üstüne bir de ağır takılırsan anında sıkıcı damgası yer, dikkat çekemez, kimseyi etkileyemezsin. Güven vermek, doğru ve dürüst olmak, temiz kalpli olmak gibi manevi değerlerin günümüzde pek rağbet görmediği açık. Kısacası karşınızdakini etkilemek için kendiniz olmayıp, onun aradığı adamı oynamak gerekiyor.

Ssas, Sherlocked, 2157 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  19. fırfır

fırfır Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pasta-çikolatacı
    Yer:
    istanbul
    erkekte vücuttan önce karakter sağlam olmalı bu her zaman böyledir en azından benim için:)

2157, Prometheus676 ve Azi bunu beğendi.
  20. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    kızlara sorarsınız hangi erkeklerden hoşlanırsın diye..sıralar; karakteri sağlam olsun,yalan söylemesin,beni çok sevsin,nezaket kurallarını bilsin,saygılı olsun,beni hiç üzmesin,para önemli değil beni gerçekten sevsin...vs. diye gider?

kızlar gerçekte nasıl erkek ister? bu saydıklarımın hepsinin zıttına sahip olan erkekleri ister..bu kanıtlanmış bir çalışma..evet,kızlar ne derse tersini yapmak gerek..

etkilemek istiyorsan takmayacaksın,konuşurken biraz dozunu kaçırmadan küçümseyeceksin,hafif ukala olacaksın...bunlardan hoşlanıyorlar artık..

sevmesini istiyorsan da ağlatacaksın:D

Lorethlorien, Ssas, 2157 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş