1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Karsinizda 5 Numara Ile Engin Guzelsoy

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve enginguzelsoy tarafından 4 Kasım 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. enginguzelsoy

enginguzelsoy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    müthait
    Yer:
    izmir
    son msg ım yanlıs anlasıldı sanırım benım bırıncılıgım 7 hakemın 4 unun onayyıyla 1. cılık zaten hak edılmıstım ancak dedıgım gıbı bu yarısma avrupa secmesıydı ve er yetıs benım hocam olan ömer hoca ızmırlıler tanır hatay 3 yolda askın spor salonunun sahıbı butun unlu sporculara yardımcı olmus dunya ıyısı ve bu ısle ılgılenen en profosyonel adamlardan bıle profosyonel dıyebılecegım ve hakkı sadece bana degıl cok bodycı ustunde hakı olan ınsan benle konustu gene bas hakem olan askın abla da benım hakkımın yenmeyecegını soylemıstı ama sonucta avrupada tr temsıl edılecektı ve ılk yarısmam oldugu ıcın showlarım kotuydu semıh ardesımızı tecrubesı gercekten ıyıdı onu secıp defıne yapabıleceklerını dusunere derecemı 2. cılıge dusurmuslerdı gerel resım gerek vıdeolarda gorecegınız ve ılk sayfada olan resımlerde de gordugunuz gıbı param parcayım yanı kalcam tarak tarak defıne farkım barız ortada cok uzulmustum o yarısmada neden dersenız adamlar yukklemelerını ıskender kebap ıle yaparken ben pılav ve muslı ıle yaptım dıllım param parcaydı bana en cok koyanlar bu oldu vucut su dengemı bzdum yarısmadan ertesı gun 1 gecede 12 kılo aldım ve yarısmadan acıkcası sogudum tr de olsa ne olursa olsun bır ınsanın hakının yenmesı ne kadar kotu ancak yasayan bılır.. ben o yarısmaya sadece dıet ıdman ve dıger seylerı vermedım truhumu sosyal hayatımı ve her seyı feda etmıstım ve rakıplerımı gordugum zamanda asla kucumsemedım sadece daha ıyı nasıl yukleme yapar ve podyuma cıarım dıye dusundum.. lafın kısasaı ısın ozu bu arkadaslar yosa sıze 1. cıyım desem yada . cıyım desem elıme gecen yada kaybolan bır sey yokk. bunun bana getırısıde yok. kalın saglıcakla

2. enginguzelsoy

enginguzelsoy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    müthait
    Yer:
    izmir
    yemin ediyorum kurumak ıcın en ufak bır madde kullanmadım yanlıs son haftalar efedrın sayısı 5 e cıarmıstı o vucuttan su atıp urutuyordu ancak onları almamdakı amac kurumak degıldı cunku metobolızmamı baya hızklandırmız kalcamdakı suyu bıle atmıstım.. yanı kurumaya ıhtıyacım yoktu o hapları sadece ayata kalabılme ıcın yapıyordum ve ıdman apabılme ıcın neden dersen 3 lokma pılavla 5 saat ıdman yapıyordum evet yanlıs duymadın butun gun sadece 3 lokma pılav yıyordum tavu bıle almıyordum defınem bozulmasın dıye dogal olarakta su da ıcmıyordum

saf su dıye bır sey getırtmıstım hava gıbı ondan ıcıyordum.. dopıng olayına gelınce 10 wınstrol 12 susta 10 prıma 200 dıanobaolu 8 ay ıcınde kullandım tum kullandıgım ılaclar budur.. bu sayı cok komı bır syaıdır yarısmacı ıcın yarısmacılar ıyı bılı rbu saydılarımı 2 haftada tueten adalar var .. bunları kullanmamdaı amac tıanma devrelerını asma ıcın ama aradaslar sunu unutmayın ılaca her zaman karsı oldum ve hala kkarısıyım yarısma bır amactır ve amacı olan ınsanlar bıle bence bılıncı ve dogru olculerde kullanmalıdır cunku spor saglılı olmak ıcın yapılır endını ve gelecegını mahvetmek ıcın degıl ı kaldı bu allah katında bıle gunahtır ınsanın endıne bıle bıle zarar vermesi....

3. onkirk

onkirk Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    ?

engin..
    sondan bi önceki mesajında kalın sağlıcakla yazmışsın..
    umarım bu foruma son yazışın olmaz..
    gerçekten senin tecrube ve bilgilerine ihtiyacı olucak onlarca insan var bu forumda..
    yazdıklarından haksızlığa uğradığın belli..
    benim senin vücudunda bulduğum bi kusur yok.
    gerçekten paramparça ve define..
    söylediğim gibi senin deneyimlerine ihtiyacımıız olucak..
    şimdiden teşekkürler...

4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet gönüllerin birincisi sen oalyı en baştan bu şekilde anlatmalıydın burada hata yaptın her neyse videoları eklersen konuşuruz ancak onu kurutacaklarına seni sahne şovu için hazırlamaları daha kolay olurdu bana kalırsa hakkın burdada yenilmiş o zaman baş hakem de olsa yanlış karar verilmemeli kimin hakkıysa o kazanmalı

5. enginguzelsoy

enginguzelsoy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    müthait
    Yer:
    izmir
    yarışma olayı bazen malesef kulvar olayına donuyor bazı bıldıgım orneklerı burada yazamıyorum malesef yazarsam yer yerınden oynar yada hıc ohos olmayan seyler olur yada sevdıgım ınsanlara dırek tepkı gosterılır her ıste oldugu gıbı bu ıstete bazı seyler donuyor

6. enginguzelsoy

enginguzelsoy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    müthait
    Yer:
    izmir
    bu arada ceske dırek ıkıncı yazsaydım dıyıcem ama o yarısmaya ne kadar emek verıp sonra emegım yenılınce cıldırdım.. Ayrıca poz vermekkolay bır ıs degıldır. Semıh kardesımızın showu nu gorseydın ne demek ıstedıgımı anlardın 1 ay calısmıstım becerememıstım poz ve dans ayrı bır ıstır.. Inan bana kurutmak o adamı daha kolay olur enden dersen adam ırı cıkmak ıcın sulu cıkmıs o suyu atması clen ve dıger su atıcılarla mumkun ama dedıgın gıbı bence benı almaları lazımdı gercı baska bır bahanelerı daha varmıs gencler avrupa oldugu ıcın yasım 8 gunde gecıyormus nısan 16 dogumluyum avrupa yarısması 24 dunde ıdı .. ama 8 gune ne kadar onemlı bılmıyorum

7. sinan_46

sinan_46 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Yer:
    istanbul
    engin kardeşim,benden büyüksün belli ve en önemlisi tecrübelisin bu konuda ben 18 yaşındayım ve gençler şampiyonasına hazırlanmayı düşünüyorum ekim 2007 de.tek isteğim başucuma bir madalya koymak ilerlemeyi prof.olmayı düşünmüyorum çünkü durum ortada yok paranı bile vermiyolar.bana ne tavsiyen olur değer mi çektiğim bütün çileler hayalimi gerçekleştirmem için?şimdiden sağol.

8. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    gerçek bir profesyonelsin enginguzelsoy. hep bu şekilde, herkese örnek olmanı dilerim. başarılar

9. ibhal

ibhal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla tek kelimeyle süüüüüppppeeeerrrr'sin yazınlada bizleri aydınlatdığın için sağol

10. operatör

operatör Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    engin iyi güzel sölüyosunda ilk yarışmanda ikinci oldun,semih seni geçti.ayrıca sen +75de değil -75 de katıldın yarışmaya .çünkü aydında +75de bende yarıştım.heralde dalgınlığına geldi.başarılar...

11. TormentoR

TormentoR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben yok doping,yok yarışma mevzularına giremicem.İlgilnedirmezde zaten.Gayet güzel bi vücudu var arkadaşın.Ama bahsettiği yazdığı yaşam biçimini,vakit ayırmayı herkes yapamaz onu söylemek istiyorum.Onun yaşadığı gibi bi sürekli koşuşturmaca bi hayatı,planlı,prog.lı hayatı herkes beceremez en azından daha 18 yaşındayım(1 ay sora 19) bn şu anda bile o tür bi tempoyu kaldıramm açıkcası. Bunun için ayrı bi tebrik etmek lazım kendisini. Ama o kadar düzenlisini yapamayanada moral olarak bozmasın.

12. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    yarışmacıların içinde en iyi sen gözüküyorsun. Başarılarının devamını diliyorum. Peki aminoait ve Protein tozunun da kullanılmasına karşı mısınız?

13. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaşın vücudu çok iyi, yazılanlarda fena değil ama bu olayı merak ettim :shock:

14. boğasemih

boğasemih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam artık gelmenin zamanıydı

selam arkadaşlar antremanlar nasıl gidiyor bu yazılar hoşuma gitmedi gerçekden gerçekleri anlatıcam
    aydın yarışması çok güzel ve çekişmeli geçti bu yarışmanın sonunda avrupaya gidemememizin sebebi yarışmaya 1 hafta kala federasyon başkanı eryetiş kurtaral istifa etmiş milli takım ortada kalmışdı okadar emek boşa gitmişdi dopink olaylarına gelince federassyonu arayarak kimin dopink li olup olmadını örene bilirsiniz yorumlarınızı bekler iyi antremmanlar dilerim...

15. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Re: selam artık gelmenin zamanıydı

dopinksiz calisan yarismacilarda mi var :eek:

16. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Re: selam artık gelmenin zamanıydı

federasyon bu konuda bilgi vermediği gibi bizi temsil eden tüm sporcular temizdir der tabi arada bazen acemilik olup kanın temizlenme süresi tutmuyor yada bir önceki sene 2 ayda temizleniyorsa bu sene kişiyi yanıltıp 3 ayda temizleniyor vucut buda doping skandalı oluşturuyor saydamın dediği gibi doping nedir :)

17. boğasemih

boğasemih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaş doping vucudun kendi performansını açtırarak daha fazla enerji tüketimiimizi saglamaktır avrupa ve dünya yarışmalarında bütün spor bıraşlarında dopig testler yoktur ülkemizde ise diger spor bıranşlarında milli takım seçmelerinden önce testler yapılıp sonra milli takım seçilir bizde ise yarışmadan hemen sonra bizim dieti yapıpta ilaç almayan yalan söyler çünkü diette vucudu ayakta tutan onlar.

18. ozkanzo

ozkanzo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Semih Boganin foto varsa lütfen gönderin

19. skygokhan

skygokhan Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bazı resimleri göremiyorum nedendir anlayamadım..Arkadasla ilgili yorum yapamıyorum.Bir daha resim veya video koyacaksan aynı sekilde koyma bence..

20. java

java Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hakikaten tüm ciddi bodyciler; bodyi işini hayat ile bütünleştirmiş insanlardır...... arkadaşlar şöyle bi slogan wardır ´´bodybuilding life style ´´

Sayfayı Paylaş