karmakarışığım ..lütfen yardım edin..

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve depresifkoala tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. depresifkoala

depresifkoala Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar 23 yaşındayım ..bundan 4-5 sene evvel vg 'yle ugrasıyordum 6 ay kadar aradan sonra bıraktım evde kendim çalışmaya devam ettim..elbette kontrolsüz bir biçimde..şimdi tekrar ve kontrollü bir şekilde başlamak istiyorum..
    o dönemlerde karnımda bir sorun başladı ve hala devam ediyor .. çözümsüz kaldım buraya yazmak istedim ..kaç doktora gittim bilmiyorum sayısını..nöroloji-üroloji-genel cerrahi hepsine danıştım

sorun şudur .. aşırı hareketten-futboldan-sexten-basketboldan ve karnı geren hareketlerden sonra-şiddetli öksürükten hapşuruktan sonra ve bazen de soğuğa bağlı karnımda gerilme hissi oluyor ve çok canımı yakıyor.. göbek deliğimin iki parmak altına bastıramıyorum bile bu ağrı başladıgında ..dik duramıyorum - gerilemiyorum -derin nefes alamıyorum resmen kambur kalıyorum..işin garibi bu ağrı vurduğunda idrar yaparken (( göbeğim)) yanıyor..idrarım değil...

çözümü ise ne ağrı kesici..ne kas gevşetici.. ya fetüs pozisyonunda uyumak ..ya da banyoda sıcak suda kalmak ve akabinde uyumak uzun süre fetüs pozisyonunda dizlerimi karnıma çekerek uyumak-uzanmak...

arkadaşlar..abilerim ... lütfen yardımcı olun yaşayan varmıdır bilmiyorum ..siteye baktım konu bulamadım bununla iligli...

2.konu ise göbeğimde 3 mm 4mm kadar göbek fıtığı var ..ve omental yağ dokusu karnımdan ileri itiliyormuş ..hafif de diastaz tanısı kondu ..ayrıca kasığımda da hafif bir fıtık gözlendi.. küçük fıtıklarım var anlayacağınız..

3.konu ...doktorlar bir şey bulamayınca psikolojik ağrılar oldugunu düşündüm ve sinir dokusu ilacı ve antidepresan kullandım (neurontin 300 mg ve hali hazırda hala lustral 50 mg kullanıyorum 1 aydır ) ve bu ağrıları 3-4 haftada 1 yaşayan ben şu anda sıkıntım yok ..... bu ağrıların sebebi göbek fıtığı olamaz dedi doktorlar...

bu ağrıyıy yaşayan başkaları var mı ve bahsettiğim göbek ve kasık fıtığım spor yapmama engel teşkil eder mi? uzun süredir vücudumu dinlendiriyorum çünkü yıpranmış bir vücudum var neden bilmem.. sol testiste epididim kist.. solda kasık fıtıgı göbekte fıtık ...

UZUN OLDUĞUNUN FARKINDAYIM ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM AMA OKURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM...vg hayatımın bir parçasıydı dönmek istiyorum artık ...

çok teşekkürler şimdiden..yaşım 23 boyum 1.70 kilom 70

2. ItsRaininPandas

ItsRaininPandas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Geçmiş Olsun Kardeşim Öncelikle Rahatsızlıkların Var Doktoruna Danışmalısın.Spor İçin Biz Nedesek Boş.

Eskiden Ninelerimiz Göbek Kaymasından Bahsederdi Benimde Birkere Olmuştu.Acaba Onunla Alakası Olabilir mi ?

3. depresifkoala

depresifkoala Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    doktora da sordum bu göbek kayması..göbek düşmesi pek ihtimal vermiyorlar..onlar için hurafe giibi kalıyor..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:33 ----------

teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerinizden ötürü..umarım geçer .)

4. depresifkoala

depresifkoala Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dostlar uzun yazdım farkındayım ama yardımcı oalcak yok mu gerçekten ya ?

Sayfayı Paylaş