Kariyo ile Kuvvet çalışması aynı gün

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MertKorkmaz tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MertKorkmaz

MertKorkmaz Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba beyler;
    Aklımda şöyle bir fikir var. Sabah saat 12 de Spora gidip 1 saat koşu 30 dakika karın yapıp çıkıyım, akşama doğru saat 6-7 gibi yeniden gidiyim bu seferde bölgesel çalışmama devam ediyim. Sizce bir sıkıntısı olur mu?

2. brhmcr

brhmcr Guest

1.30 dakika cardio sonrasi 5-6 saaate toparlanabilecegini sanmiyorum.

3. MertKorkmaz

MertKorkmaz Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    - Mezomorf Vücut tipine sahibim veya öyle görünüyor geniş omuz, bacağım vücuduma göre oldukça kalın ve sert kolumda öyle hiperaktifim atletiğim spora odak sorunum yok kilo almam orta derece zorluk benim için. Kardiyo ile kuvvet çalışması aynı gün yapılabilir diyordu oradan kafama takıldı yapılırsa hiç sıkıntı olmaz yaparım yani kullandığım supplementlerde kasları yeterince besleyebilir diye düşünüyorum

4. brhmcr

brhmcr Guest

Ok anliyorum ki iyi bir beslenmen ve suplementasyon soz konusu. Aradaki saaati 8 saat kadartutarak ve arada iyi dinlenerek tabi ki gunde cift idman yapilabilir. Altini ciziyorum cok iyi bir beslenme ve dinlenme ile.

5. MertKorkmaz

MertKorkmaz Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tamamdır peki teşekkürler iyi beslenme ve iyi bir dinlenmem dolayısıyla çift idmana yarın başlıyorum.

Sayfayı Paylaş