Karin Kaslarimda Sorun Mu Var Acaba?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve markanozz tarafından 12 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. markanozz

markanozz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam! foruma yeni katıldım; tıp fakultesi 3. sınıf ogrencisiyim, kasların yapısı,dizili$i ile ilgili sorularınız vs.. olursa cevaplamaya calı$ırım arkada$lar.

benim ufak bi sorunum var, ben odamda kendi capımda vücut geli$tirmeye calı$ıyorum,yazın bi salona devam etmi$tim de $imdi dersler flan biraz zor oluyor.

her neyse sorum $u;

3-4 aydır mekik cekiyorum,daha kaslar ooyle belirgin,kocaman kocaman diil ama yine de az bucuk var bi $eyler
    ama üstteki çift kastan sagdaki soldakine gore daha buyukk.boyle bi dengesizlik oldu,sorun nerededir acaba? mekigi duzgun cektigimi zannediyorum,bu gecici bi durum mu acaba,ileride toparlar mı,yoksa yandık mı?!?!? aradaki fark,mekik calı$tıktan sonra daha da belirginle$iyor

100x3 duz mekik, 50x4 ters mekik cekiyorum

o iki kas arasındaki dengesizlik bu i$ten $evkimi de kırmaya ba$ladı, o yuzden bi yardım edebilirseniz cok sevinirim.

2. Massivend

Massivend Guest

Markonozz, kaslarin sekilleri kisinin genetik yapisi ile alakali bir durum, calisma teknikleri ile kaslarin seklinin degismesi zor, ama buyutmek yada parca kazandirmak mumkun calisma ile. bir ikincisi ise insan vucudu simetrik olmayan bir sey, cok da kafana takma derim ben bu seyi.

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Mide için dikkat etmemiştim ama genelde doğal olarak kullandığın taraf(solaksan sol taraf) hep daha ilerdedir(biceps,triceps,göğüs,baldır vs...). Bu belli çalışma şekilleriyle giderilebilir ama zordur biraz.

4. markanozz

markanozz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gorunu$u cok kotu olmadıgı surece sorun yok zaten benim acımdan. ben sadece sol tarafı calı$tırmayı du$unuyorum,saga egilerek; bu bi i$e yarar mı acaba?

5. keloglan

keloglan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    genelde senin yazdigin ?u sorun gögüs ve kol bolgelerinde daha belirgin oluyor, solaksan sol kol ve gögüs saga gore daha büyük, sagsan, sag bolgen sola gore daha gelismis oluyor ama midede bunun boyle olmasi biraz aciklamasi zor acaba diyorum bir zaman bideyi bolerek yapiyan mekikler yan mekikler acaba saga çokmu agirlik verdin, yada isin veya bulundugun bir durumdan dolayi günlük hayatinda sag tarafina yere dogru yan egilip düzeldigin uzun aylar boyle calistigin bir durum oldumu diye aklima birseyler geliyor bilemiyorum ama mideye yapilan baskilarla zayif bolgen kuvvetli bölgeye yetisir sorun degil

Sayfayı Paylaş