Karin kasi sorunu(sağ taraf)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yenilmezceko tarafından 19 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Boy=1.78
    Kilo=55.5
    Body Süresi=2.5 ay

Body e başlayalı 2.5 ay oldu ilk 1.5 ay çok ağır karın kası programı çalıştım şimdi hocam diyorki zaten zayıfsın karın kası çalışmana fazla gerek yok diyor sadece
    20*3 crunch hareketini yapıyorum okadar hoca böle devam etmemi söledi karın kaslarımın hepsi belli oluyor ama 8 parçasıda

benim asıl problemim iki taraftaki orantısızlık karın kasımın sol tarafı daha gelişmiş ve şişkin duruyor en büyük problem ise en üst packlerden sağ taraftakinin içe göçük durması yani en üüst sol taraftaki güzel ama sağ taraftaki yok gibi düşünün bu problemi nasıl çözebilirim tek parçayı çalıştırıcak yada şişirebilicek hareket varmı yada nasıl düzelir yardımlarınıza ihtiyacım var kaslar komedi filmi gibi duruyo çünkü şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

he bide bunu hocaya söyleyince verdiği cevap==kafana takma zaman geçtikçe düzelir şimdi bunları takıyorsan 1-2 sene sonra sen neleri takarsın kafana dedi

2. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bendede var valla
    sag iyi 3 tane pack gözüküyor solda 2 tane 1 tanesi üstteki hem az hemde içe gömülmüş gibi oda arada sırada gözüküyor

3. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    aynen

aynen aynı sorun bendede var en üst packlerden soldaki şişik duruyo sağdaki bildiğin boş bilmiyorum belki sağ göğsümün daha hacimli olmasından dolayıda olabilirim ama kilom 55 ne haciminden bahsediosam :D

4. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    Cevap genetik senin dışında hiç kimse o detaya takılmaz merak etme o sadece senin takıntın karın kasın büyüdükçe aradaki farklarda minimum düzeye inicektir ama tamamen eşit olmasını bekleme bir gözün daha büyük, bir ayağın diğer ayağından daha büyük değil mi? neden karın kasının milimetrik olmasını bekliyorusun ki?

bbacemi, yenilmezceko ve StormBlast bunu beğendi.
  5. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ya ama dışardan bakıncada felan çok bariz bir şekilde belli oluyor en azından tek tarafı çalıştıran bir hareket felan varsa öğrenirsek iyi olur

6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Benimde sol taraftaki packlerim daha gelişkin :D

7. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş takma ben hiç takmıyom
    git dışarda bi gez daha önde 2 metre göbegi olanlarla dolu ya bi yandan kendimle gurur duyuyorum valla iyiki başlamışım diyorum :) evet dedikleri gibi kendimizden başka kimse onu önemsemiyor ki ha 1 pack az olsun :) olsunda

yenilmezceko bunu beğendi.
  8. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ya sonuçta body estetik sporu yani her yerin birbiri ile uyumlu olması zor ama yapılamaz diye bie şeyde yok benim öğrenmek istediğim tek tarafı çalıştıran bir hareket bilen varsa yazarsa sevinirim

9. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    yenilmezceko bunu beğendi.
  10. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    hareketin tam adını paylaşırsan sevinirim daha da bilen varsa söyleyebilirse güzel olur gerçekten ...

11. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
  12. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    gerçekten faydalı olabilcek gibi bir hareket gibi duruyo ama şimdi mesela ben de sağ taraf eksik şimdi sadece sağmı çalışıcam bu seferde öbür taraf eksik kalır nasıl çalışmam gerektiğinide söylerseniz sevinrim

Bide kendi programımın üstüne bunu eklersem fazla olmazmı 3 hareket 3*15 çalışıyorum ben boy 1-78 56 kiloyum 3 ay olucak başlıyalı bide zayıfım diye azmı karın çalışmam gerekiyo forumdan anladığıma göre ilk önce kilo alıp alırkende çok az karın çalışmam gerektiği gibi sorumuda cevaplarsanız sevinirim

13. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    bende fazla bir bilgili sayılmam da ama önerebilecegim
    programına ekle bu bir mesela bir yanı 3x12 yaparken bir yanı 2x12 yap orantısızlıgı gideresiye kadar devam et kilo sorununa gelirsek karın çalışmak kilo verdirir diye bir şey yok ki kafana takma gögüs çalışmaktan bile az enerji harcarsın çünkü küçük kas grubunda

Sayfayı Paylaş