Karin bölgesini sikilaştirma

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kemal_35 tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kemal_35

kemal_35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler benim karın bölgemde fazlalık var diyetle eritebilirmiyim nasıl bir diyet uygulamalıyım mekiğin faydası olurmu neler yapmam lazım belim 110 cm nekadar sürede incelmeye başlarım...

2. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    sanırım düzenli olarak bi spor salonuna gidiyorsunuz gitmiyorsanızda gitmeniz lazım 110 cm bel ölçüsünden bir anda kurtulmanız nerdeyse imkansız ama düzenli olarak spor salonundaki kardiyo karın egsersizlerine girerek bunun yanısıra twist yaparak bisiklet ve koşu yaparak bunların yanında temel vucut geliştirme hareketlerini düşük ağırlık çok tekrar ile yaparak vucudunuzla orantılı bi incelmeye başlayabilirsiniz.isterseniz yağ yakıcılar var maddi durumunuz iyiyse bunlardan kullanabilirsiniz fakat bir anda olabilecek birşey değil azimli bi çalışma ile 3 4 ayda istediğiniz ölçülere kavuşabilirsiniz.fakat sadece karına yüklenmek mantıklı olmaz diğer bölgelerede definasyon ile yağ yakımı yapabilirsiniz çünkü her taraf olduğu gibi kalırda bel incelirse hoş bi görntü olmaz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım

3. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    diyet olarakta yağlı yiyeceklerden kalorisi yüksek yiyeceklerden uzak dur çünkü kilo vermek için bir gün içinde aldığın kaloriden fazlasını yakman gerekir.tatlı yiyorsan azalt baklavaları fazla götürme :) tuzlu yemektende biraz kaçın kepek ekmekleri satılıyor onlardan tüket fakat fazla değil benim babama yardımcı olmuştum 2 ayda 11 kilo vermişti.tükettiğin besinler bitkisel içerikli olsun.mekik hareketlerini evde yapabilirsin ama dediğim gibi spor salonuna yazılman sana çok yardımcı olur

4. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    Diet + Düzenli spor yaparak neden veremeyesin sonuçta o kiloyu sen aldın sen vericeksin Nası vericeginide forumdaki konu baslıklarından bakabilirsin.

5. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    diet programı (doktorundan) + bol su + bol kardio ( hocanızın vericeği program doğrultusunda)

Sayfayı Paylaş