Kargo çok ucuz (www.massnutrition.com ve www.netnutri.com)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve arnoldd75 tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. arnoldd75

arnoldd75 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sağlık Memuru
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar Netrition.com 'dan daha önce alışveriş yapmıştım, bu ilk alışverişimdi, 1 Lb lik Optimum nutrition Whey Protein getirtmiştim ve yanlış hatırlamıyorsam bunun için 17 dolar kargo parası almışlardı, bende şimdilerde ucuz kargo ücreti olan alışveriş siteleri arıyorum ve bunun sonucunda 2 site buldum.
    www.massnutrition.com ve www.netnutri****** bu sitelerde kargo ücreti çok ucuz, ama ilk olarak
    www.netnutri.com'u deneyeceğim, ikisindede kredi kartı numaramı vermeden deneme sparişi yaptım toplam fiyatı görmek için, ve iki sitedede yaklaşık 3 dolarlık ürünler için 6 dolarlık kargo ücreti kestiğini gördüm, yani yaklaşık 13-15 tl' ye bu deneme sparişlerimi tamamlayacağım ve sonucu sizlere yazacağım. Ama en önemlisi Optimum nutrition Whey Protein 5Lb lik proteine netrition.com'dan 39 dolar kargo ücreti kesiyor, ama www.netnutri.com ise 10,65 dolar kesiyor, arada çok büyük fark var, olursa ucuz alışverişler hepimizeeeeee....

3.jpg

netnutri.com.jpg

massnutrition.jpg

Son düzenleme: 2 Ağustos 2010
    JohnnyTog bunu beğendi.
  2. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    US Kargo hakkında bilgin var mı ? Bilmiyorum ama US Priority Mail en ucuz kargodur ve sorumluluk kabul etmezler Uluslararası taşımalarda risklidir hele ki Türkiye için risk düzeyini iki ile çarpman gerekir. Ama sen genede dene ve tecrübelerini bizimle paylaş.

3. yuxexeselim

yuxexeselim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ucuz değil hatta masnutritionda bb den yada netrıtıondan daha pahalı kargosu var ıyı ce bak nıternatıonal checkout demelısın :D

4. arnoldd75

arnoldd75 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sağlık Memuru
    Yer:
    Bursa
    Evet bende gördüm onu, yani international checkout yazıyordu, oradan hesapladım pahalı oldu, ama sadece checkouta tıkladığımda bana bu ucuz kargo fiyatlarını önerdi, internette ucuz kargosu olan bi site aradığım için şu sıralar, hepsine üye oluyorum ve sonuçta üye olurken adresimi türkiye giriyorum ve yanlış birşey yaptığında hemen seni uyarıyor, ama bu sitelerde bi uyarıya rastlamadım, direk bu ucuz kargo fiyatlarını önerdi ve tabi bana uygun geldi, bende zaten kargoyla beraber toplamı 13-15 tl lik bi alışveriş yapacağım ve gelirse sorunsuz o zaman süper olacak, evet US Kargo hakkında bilgim var takip edilemiyor, kayboldumu kayboluyor ürünler, o yüzdende riske atacağım miktar 15 TL olacak, denemeye değer.

5. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım sonrada ilave ücreti istiyorlar hiç kafanı yorma :) o kargo fiyatları amerika içi geçerli

Sayfayı Paylaş