kardiyoya başlıyorum,yardım lütfen!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fsmy tarafından 16 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar yağlarımdan kurtulmanın zamanı geldiğini düşündüm,2 gün önce kardiyo yapmaya başladım.
    acaba off günlerimemi koysam kardiyoyu yoksa hergünmü yapsam,veya sadece antrenmandan öncemi karar veremedim,siz ne dersiniz?
    4 km hafif tempo koşu fazlamıdır,yetersizmidir,yoksa yeterlimi?
    beslenmede proteini biraz daha artırdım,sebebide yağ yakmak için vücuda yükleniyorum,kas kaybı yaşamamak için,sizce bu doğrumu?
    bide kardiyo yaparken pisikolojik olarak sanki tüm kazanımlarımı yok ediyorum hissine kapılıyorum,sanki kaslarım bir bir eriycek gibime geliyor,sizdede böyle düşünsel sorunlar oluyormu?

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Aylardır kardiyo yapıyorum bence pek bir şey kaybedilmiyor. Kardiyoyu ağırlık antrenmanından sonra yap önce yaparsan halin kalmaz.
    Protein olaraktan ağırlığının 2.5-3 katından fazlasına gerek yok. Abartmak istiyorsan 3 katı geçme

fsmy bunu beğendi.
  3. skaron

skaron Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı şeyleri uygulayıp aynı noktaları merak ediyorum.
    Ben son bir haftadır off günlerde 10 dakikası yürüyüş 20-30 dakikada tempolu koşu yapıyorum
    salona gittiğim günlerde 6-7 dakika yürüyüş yapıp 13-14 dakika koşu yapıyorum
    protein tozu kullanmaya başladım acayip motive ediyo kaslarım kaybolacak korkusu kayboluyo böylece. Duyupta zannetmeyin bu eleman kas yığınıdır diye var olan 3-5 neyse hepsi özel her gramı değerli artık.

fsmy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş