Kardiyosuz yağ yakımı hakkında ..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve oliestranjeu tarafından 5 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar günlük protein ve karbonhidrat alımını karşılıyorum ve bunlar yağsız ve tuzsuz oluyor. ( tavuk göğsü haşlama, suda haşlanmış makarna) bunun dısında şeker , tuz bunlarıda 0 a indirdim şeker olarak 1 kaşık pekmez içiyorum. yağ olarakta kuruyemişlerin yağları ve zeytinyağ gibi bitkisel yağları tüketiyorum tabiki abartmadan..

4 aydır body yapıyorum

Protein tozu ve creatin kullanıyorum. sadece body antremanı yaparak yavas yavas 1 2 ay gibi bi zamanda vücudumdaki yağlardan kurtulabilirmiyim ?

Resimlerimide ekledim. Yorumlarınıza ihtiyacım var.

Ekli Dosyalar:

2. nehir55

nehir55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Gebze
    cardio şart

3. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    ben haftada 5-6 antrenman yaptığım için hiç kardio yapmadan yakıyorum yağları. tabii doğru bir beslenmeyle. en sevmediğim şeyde kardiyodur. ama yapılırsa tabiiki daha iyi. ben üşeniyoru açıkçası eğer siz de boyle bir problem yoksa yapmaya başlayın. ancak uzun kardiolar guzel bir şekilde kas kaybettirir. yapılacak en yiyi kardio tekniği HIIT dediğimiz teknik. bunun hakkındada forumda bolca bilgi ve makale paylaşıldı . bir araştırın. iyi çalışmalar.

Markus bunu beğendi.
  4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    ben haftada 4 gün idman yapıyorum yag yakımı dönemindeyim cardio nadir yapıyorum yaparsamda hiit oluyor 20-25 dk yüksek yogunluklu ama sıkı ve yogun bir antrenman programım oldugu icin yag yakmada sorun olmuyor suan supersetlerle iyi kalori yakılıyor

5. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    4 aya göre iyi form...

bu arada "yağlar "nerde ?..

bi 4 ay sonra ,zaten iyice şekillenirsin...ama, "creatin "i kesiversen ...hele hele yeni sporcu için creatin ?!...((((

6. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    creatinin faydasını kesinlikle gördüm güç olarak %50 fark etti .. yağlar bel bölgesinde

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:56 ----------

bende 6 gün antreman yapıyorum..

7. yasalmermi

yasalmermi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0

öncelikle 4 aylık sporcuyum demişsiniz 4 ayda %50 güç artışı 0 supplementsiz bile şaşılmıcak bir durumken creatine bağlamışsınız güç artışını creatine n.o gibi ürünler platoya girildiğinde 1-1.5 selik spor geçmişinin sonunda kuvvet artırımına yonelik platodan çıkmak amacıyla kullanılır.size önerim creatininizi muhafaza edin mevcut idmanınıza 5-6 da whey ve a.a ile devam edin seviye atladğınzda creatine devam.

boy ve kilonuz nedir acaba?

oliestranjeu bunu beğendi.
  8. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    83 kilo 180 boy

Sayfayı Paylaş