Kardiyo'dan sonra Protein Tozu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 1cihan8 tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 1cihan8

1cihan8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    2 aydır salon tadilatta bu hafta açılacak. 1 ay kardiyo yapayım diyorum. Ağırlık antremanlarına hiç girmeyeceğim. Kardiyo yaptıktan sonra protein tozu almak yağ yakımını engeller mi? Bir de almamanın ne tür bir zararı olur kas kaybı olabilir mi? Protein ağırlıklı besleniyorum zaten ama kararsızım kullansam mı kullanmasam mı diye:( Derdimi anlatabildim heralde:) Teşekkürler.

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tozunu ne zaman aldıgının çok bir önemi yok.

Ama ben yerinde olsam sadece kardiyo yapmazdım, haftada 2-3 gün bile olsa ağırlık antremanlarımı yapardım. kas kaybetmemek adına.

Sadece yeterli protein almak yetmiyor. Vücudunun kasları tutması için ona bir sebeb vermen lazım. yoksa bu kaslar kullanılmıyor, ben bunlar için neden boşuna enerji harcıyorum ki? der ve postalar :)

3. 1cihan8

1cihan8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    Haftada sadece 4 gün gidebiliyorum. Verim alabilirmiyim sence kardiyo'dan. 1 gün ağırlık, 1 gün kardiyo yapsam. Ya da tamemen ağırlık çalışıp ağırlık antremanı bittikten sonra dayanabildiğim kadar kardiyo'mu yapsam. Bu da ne kadar yararlı olur bilemeyeceğim:)

4. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Herşeyin beslenmede bittiğinide unutmamak lazım, hiç kardiyo yapmadan bile fazlalıklarından kurtulman mümkün. antreman sonrası 10-15 dk tempolu kardiyo da iş görür.

Bodyyci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş