Kardiyoda hangi suplementleri kullanayım ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kemal_35 tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kemal_35

kemal_35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Acaba nox ürünleri kardiyoda işe yararmı ben daha ziyade kas yapmak için değil yağ yakmak istiyorum bana güç enerji versin birde jack 3d,plasma jet,nox3,betanox,twinlab nitrik oxide bu ürünlerden hangisi daha iyi güç verir enerji verir jack 3d veya plasma jet bana çok büyük enerji verirmi güç pisikolojik ama illa nox türü istiyorum bana enerji güç pisikolojik güç versin kardiyoda işe yarasın kilo aldırmasın hacim yapmasın yağ yakayım illaki nox istiyorum l-carnitine olmaz.....

2. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Yağ yakabilmek için gunun 24 saati vücudunun buna hazır olması lazım. Bunuda yapmanın yolu insulin dengesini kurmak ve en düsük seviyelerinde tutmak.

Ne alırsan al kan şekerin dengede kalmadıkça vücut yağını dusurmen zor.

3. kemal_35

kemal_35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnsülin hormonu düşükse nerden anlarız kan tahlilimi olucam insülüin seviyesini düşüren ilaç varmı birde ismi nedir lütfen beni bu konuda aydınlatın

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:24 ----------

Metformin ve butarz ilaçlar var bunlarla insülin seviyesini normale getiririm olurmu ozaman doğru bu ilaç demi...

Sayfayı Paylaş