Kardiyo ve yağ yakımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yeniyim1 tarafından 24 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yeniyim1

yeniyim1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Selamlar yaklaşık 5 aydır sıkı bir spor ve düzenli beslenme içerisindeyim, düzenli beslenme konusu aslında pek düzenli sayılmaz ama elimden geldiği kadarı ile doğru beslenmeye çalışıyorum askerde olduğum için dilediğim gibi beslenemiyorum yaz geldiği için daha çok meyve tüketiyorum ama ciddi derecede az ve doğru beslendiğime inanıyorum kendimi enerjik hissettiğimden dolayı oluyor. Merak ettiğim bazı konular var gözle görülür bi göbek ile başladım ve 83 kg ile, ilk zamanlar kondisyon salonunda ağırlık az olmak şartıyla daha çok kardiyo ve mekik tarzı çalışıyordum, 2 3 ay sırf bu şekilde daha çok kardiyo olmak şartıyla ilerlettim, 3 aydan sonra sırf günde en az 40 dakika olmak şartıyla abartısız her gün çoğu zaman 60 dk olmak şartıyla koşu yaptım ve yapmayada devam ediyorum sonuç olarak onca geçen zamandan sonra kilom şu anda 73 göbek te ciddi derecede sıkılaştı, alt karın yağları duruyor ama bazen beni ümitsizliğe sürüklesede hiç vazgeçmedim

34 beden giyiyordum 32 beden rahatça giyebiliyorum göbekte hissedilmeyecek derece small beden giydiğim zaman, şimdi kalça ve bacaklardaki eksilmeyi görüyorum ama karın yağlarında hiç bir azalma görebilmiş değilim ama gerçekten sabır gerektiren bir iş olduğunu anladım eskiden bisküvi çikolata tarzı beslenirdim spora başladıktan sonra şimdi ciddi derecede hiç yemiyorum neredeyse 2 3 aydır sabah kahvaltısında 3 yumurta beyazı 2 dilim ekmek,

peynir ve bal ile besleniyorum öğlen meyve ve akşamda meyve tüketiyorum, taze fasulye, bulgur pilavı çıktığında arada tüketiyorum dediğim gibi beslenmeyi burada çok iyi yapamıyorum ama en azından elimden geleni yapıyorum, askerliğim 56 gün sonra bitiyor sivilde olsaydım inanıyorum bu kadar azim gösteremezdim en azından gösterseydim ve düzenli beslenmiş olsaydım daha çok ilerleme katederdim, ama yinede azimli olduğumu düşünüyorum merak ettiğim nokta ise, karın yağlarının en son gidecek yer olduğunu biliyorum ama 6 aya yaklaştı neredeyse bi 5 ay daha mı lazım :)

Bu işin gerçekten azim gerektiren bi iş olduğunu anladım en azından şu boğazını tutma konusunu haftanın tüm günleri koşuya devam edeceğim gerçi ramazan yaklaşıyor koşu yapabilir miyim bilmiyorum ama düzenli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirdim ve devam edeceğim sonuna dek

Saygılar

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Yeşil Çayı denemelisiniz . Askerde varmıdır bilmiyorum ama çıkınca mutlaka günde 2 bardak için .Gerçekten işe yarıyor . Ve Agırlık antremanına daha çok önem verin agırlık antremanı daha çok yag yakmanıza yardımcı olur . Kardiyo yaparken sadece o an yag yakarsınız ama düzgün bir agırlık antremanı ile oturdugunuz yerden 2 gün boyunca yağ yakarsınız .

3. yeniyim1

yeniyim1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Her hafta sonu çarşım var alışveriş yapabiliyorum, Yeşil çay bir süre kullandım, hatta aktardan beşi bir yerde diye bir karışım almıştım onuda belli bi süre kullandım açıkçası zayıflama açısından pek faydasını göremedim, söylemiş olduğum beşi bir yerde içerisinde mate yaprağı, funda yaprağı, biberiye, kekik ve yeşil çay var metabolizma hızlandırma konusunda yararı olduğunu duymuştum

Sayfayı Paylaş