Kardiyo ve VG aynı gün yapma sorum var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Cidade de Deus tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle herkeze iyi forumlar;

Arkadaşlar ben öğrenci olduğum için zaman sorunum oluyor.Spru haftada 3 gün yapıyorum ve saatlerini ve günlerini aksatmıyorum ve spor yapmayı çok seviyorum hevesim var :)

sorunum şu ben önce dambıllar (5kg) ile vücüdümun her yerini çalıstırıyorum örnek; göğüs omuz sırt kol karın sınav bu hareketleri 3 x15 yapıyorum bitirmem hepsini 1 veya 1.5 saat buluyor.

Ardından evde koşu bandım var ona binip 45 dk hızlı tempoyla yürüyorum
    45 dk da 5km yol alıyorum. sorunum şu forumuda okudum ve okuduktan sonra sorma gereksimi aldım daha önce bılmıyordum bu yaptıgım spor yanlışmı kosu bandıyla vg yı aynı gune koymam forumda koyulmamalı dıyor fakat benım yaptıgım vg hafıf 5 kg ıle yanlışsa nasıl yapabılırım

forumdaki her yazıyı okudum ınanın cevabımı bulamadım yardım ederseniz çok sevinirim yardım edenlere teşekkür ederim.

Not: boy: 1.85 / kg:92 ( 3 -4 ay önce başladım bu programda 4 kg verdim ve sıkılaştım)

Son düzenleme: 30 Nisan 2010
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

forumda yapılmamalı diyor demişsiniz..lütfen o başlığı bulup sorunuzu orda sorunuz ki başlık kirliliği olmasın ve konu dağılmasın.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş