kardiyo ve ağırlık da güç kaybı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve leartes tarafından 10 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. leartes

leartes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar;

35 yaşındayım ve yaklaşık 2 aydır haftada en az 4 gun kardiyo egzersizleri ve karın egzersizleri ve ağırlık çalışıyorum.
    diyet yapmaktayım sadece et,tavuk,balık yiyorum.
    sabah kahvaltısı olarak 2 yumurta 1 nin beyazı ve müsli tüketiyorum.95 kilodan 87 kiloya kadar geriledim.Fakat artık daha fazla yorulmaya başladım.Acaba dışardan takviye olarak bir amino asit almalımıyım? yada yemek biçimi olarak tavsiyeniz ne olur.

Teşekürler

2. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    hayır sadece kılcal damaarlarınızın kaslara daha fazla oksijen aktarabilip rayına oturması içim 1 hafta egzersizi bırakınız.

performansınızda artış alacaktır.

3. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    eğer halsizlik çok fazla ise karbonhidratı biraz arttırın eğer hala halsizseniz 3günlük tam dinlenme yapın

4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    antrenmanlarınızı daha detaylı yazarsanız yardımcı oluruz beslenmeniz nasıl ?

5. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    amino asit kullanabilirsiniz bir zararı olmaz ama bunda beslenme kalitesi ve ürünün özelliği de önemli tabiki ve bu açığı çok çabuk kapatacağını sanmam. Karbonhidrat olarak yarım tabak pirinç veya bir tabak makarna sabah küçük kase YULAF EZMESİ ve öğün aralarında yiyeceğiniz 2 duruma göre 3 meyve karşılayacaktır. Ama idmanlarınızı detaylandırmanız daha hayırlı olur

6. Atlas89

Atlas89 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    24 yaşındayım, 1,5 aydır düzenli olarak günaşırı spor yapıyorum. benzer bir sorunu ben de yaşıyorum. özellikle ilk setlerde epey zorlanıyorum. sabah kahvaltıda iki tam yumurta, bir kase lor peyniri, salatalık, domates, zeytin ve çalıştığım günlerde bunlara ek olarak küçük bir kase yulaf ezmesi yiyorum. öğle yemeğinde genellikle bulgur pilavı, ızgara tavuk ve yoğurt yiyorum. bunlardan başka birkaç badem ve eviz de tüketiyorum. çoğu zaman hiç meyve, ekmek tüketmiyorum. öğle yemeğinden 2 saat sonra salona gidiyorum. akşam yemeğinde de öğlen yediklerime benzer besleniyorum farklı olarak yeşil salata da yiyorum. gece yatarken bir bardak yağsız süt içiyorum, bir de antrenmandan 1 saat sonra 50-60 gr lor yiyorum. acaba yetersiz mi besleniyorum. uyku düzenim fena değil. sadece geceleri 12.30'dan önce uyuyamıyorum. antrenmanımı her şekilde tamamlıyorum ama dediğim gibi özellikle başlarken zorlanıyorum.

Sayfayı Paylaş