Kardiyo Program Önerisi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve xyz1995 tarafından 23 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xyz1995

xyz1995 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    beyler boyum 171 kilom 60 var

Fit yağsız vücut ve boy uzaması için
    1)Günde ne kadar ip atlamalıyım
    2)ağırlık çalışmalarını 3kg lık dumbellarla kaç set kaç tekrar yapmalıyım
    3)kardiodan sonra çok acıkınca neler yemeliyim
    4)3kg lık dumbellarla kaç set kaçtekrar yapmalıyım
    5)karın kası kadar çalışmalıyım
    6)cardio yaparken(ip atlarken) nasıl bir ip atlama şeklim olmalı forumda okumuştum interval falan diye nasıl olmalı
    7)şınav mekik crunch hareketlerini kaçar set yapmalıyım
    8)karnımda ve göğüsümde biraz ötü mü oluryağ var kardiyoyu bunun için istiyorum bir de dumbellarla göğüs çalışırsam daha k
    beyler şöyle tenisçiler gibi böyle tshirt gömlek vs giydiğim zman güzel duracak bir vücut istiyorum tabi kollarımın o kadar kaslı olasına gerek yok:p
    ve en önemlisi boy uzaması

Admin:konulara baktım böyle ip atlama ve boy uzamsınının olduğu bir konu yok ayrıca varsa linkini ver öyle kilitle konyu

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    1- boy uzatma hormınunu kosudada salgılıyor vucut
    2.amacınız hacımse az tekrar cok agır yapınız ornegın 10-8-6 gibi pramıt set olur tekrar azaldıkca kılo artırın ama 3 kg cok az bır kılo artırınız.
    3.idman sonrası vucut toparlanmak ıcın yenıden onarım ıcın besıne ıhtıyac duyar proteın alın ıdman sonrası prıteın ıceren besınlerı arastırarak bulabılırsınız.

boyu uzması genetıgınızın ızın verdıgı kadardır ıyı beslenme ıyı dınlenme ve faydalı egzersızlerle maxımum boy uzaması elde edersınız ama genetık faktör cok etkı edıyor

buyume hormonu gece uyurkende salgılanır bu yuzden gec uyumamaya ozen gosterın

3. xyz1995

xyz1995 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    peki ne kadar ip atlamalıyım ve şınav mekik crunch yapmalıyım ayrıca yapmam gereken diğer hareketleri de yazarsanız sevinirim

AYRICA ŞU ANA KADAR AÇTIĞIM BÜTÜN KONULARDA BANA YARDIM ETTİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM:)

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hayatımda hıc ip atlamadım ipi genelde dovus sporu yapanlar atlıyor onunda nedenı hocadan duymustum kulak ıcındekı sıvıların yer degısmesı ve dengede durmaları ıcın miş tek bıldıgım bu

sızin kılonuz boyunuza gore normal amacınız ısınma amclı ıse koşu yapabılırsını 5-15 dk arası

şınavı 3x? şeklınde calısın ne kadar cekebılıyorsunuz bılmıyorum aama 3 sete bolerek cekın mesala 10 10 10 gıbı
    mekıkte aynı sekılde 3 set kac tekrar yapabılıyorsanız yapın gobek yoksa agırlık ıle cekın hacım alsın karın kaslarım ama belınızı tam kaldırmayın sakatlanma rıskı yuksek olur. agırlık ıle

5. xyz1995

xyz1995 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    mekiği ağırlık koyarak nasıl yapacaz
    şınavı 15-20 arası çekiyorum ama üç set bunu devam ettiremem nasıl yapmalıyım göbeğimde ve göğsümde biraz yağ var ip atlamayı boy uzaması ve artı olarak bunun için istiyorum başka önerilerin varsa göğüs kası sırt falan için yardımlarını bekliyorum

6. xyz1995

xyz1995 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    evet arkadaşlar bir yardım etseniz

7. mert77

mert77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mekik de ağırlık dediği ellerine örneğin 5kg lık bir ağırlık alıyorsun onu kucağında tutuyorsun bu şekil de mekiği çekerek oluyor...

forumda ''flexor'' diye birisi var bu işler üzerine çalışıyor, baya deneyimli ve şöyle diyor;
    ''agırlıkla mekik çekmek diskleri ve genel olaral L5 S1 bolgesini yani belin en hassas noktasını zorlar ayrıca agırlıkla yapılan mekikte mide kası öne cıkıp göğüs seviyesini gecer ne kadarda bakla bakla olsa agırlıkla dengesiz geliştigi için ön cephede göğüsün hizasını geçip kötü görüntü veririr. agırlıkla 20 yapacagınıza boşta 50 yapın derim'' diyor :)

8. xyz1995

xyz1995 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Evet beyler program önerilerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş