Kardiyo çalışmaları ve Beslenme programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ergunfb06 tarafından 6 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ergunfb06

ergunfb06 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Merhabalar abilerim kardeşlerim ben 1 kaç yıldır body ile yakından ilgi duyuyorum ve artık işi uygulamaya geçirmem gerektiğini düşünüyorum :)
    Boyum 1.73
    Kilom: 69

Ee tabiki haliyle kilolu bir insanım boyuma göre boyum sürekli uzamakta bodye başlamadan önce yağlarımı yakmam gerekir memelerim ve göbeğim var normal olarak onları eritmem için kardiyo antremanı ile başlamam gerekiyor
    Bunun için spor salonunda sabahları aç karnına (Aç karnına koşar iken vucud direk yağ depolarına hücum ediyor enerji için tabikide) 25-35 Dakikalık Bir koşu yapıcam :) Haftada 5 gün Düzenli olarak sizce bu benim yağ yakmama yardımcı olur mu veya başka birşeylerde önerirmisiniz ve tabiki yağ oranımı korumam içinde bir beslenme programı gerekli bu yüzden benim için bir beslenme programı söylermisiniz şimdiden herkeze teşekkür ederim iyi günler :)
    Yağlarımı yaktıktan sonra vucud geliştirmeye başlayıp her ay fotolarımı ekliyicem yeniden teşekkür ederim yardımlarını bekliyorum :)

2. dasani

dasani Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu konuyu hala cozmus degilim ve forumda o kadar cok sey varki insanin kafasi cok karisiyor herkes farkli seyler soluyo....mesela bende yeni basladim bu spora ve resmen boguldum bu forumda o yuzden gidip parayla profosyonel yardim aldim ama onunda kardiyo hakkindaki fikirleri pek net gelmedi bana kardiyo yapmadan once bisey yenmelimi yencekse ne yenmeli veya ac karnina mi yapilmali? AC KARNINA KARDIO YAPINCA VUCUT DIREK OLARAK YAG DEPOLARINAMI YUKLENIR BUNUN BILIMSEL KANITI VARMI ACABA ?

3. ergunfb06

ergunfb06 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen dediğin gibi bu yüzden uzmanlardan yardım bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş