karbonhidratlar

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kabus tarafından 29 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kabus

kabus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba, ben forumda yeniyim. ilk önce bu forumu hazırlayan ve yardımcı olanlara teşekkür ederim. Çok güzel bir site hazırlamıssınız.

Ben 2 yıldır belli aralıklarla bu sporu yapıyorum. Ama devamlılıgım olmadıgı icin güzel bir gelisme yasayamadım. Benim sorum, karbonhidratlarla ilgili. Ben akşam isten çıktan sonra saat 8 gibi antremana baslıyorum ve 10 gibi çıkıyorum ve 11 gibi yemek yiyorum. 1 saat sonra da yatıyorum. sitede antreman sonrası karbonhidrat alımını artırmamızı ve yatmadan önce de yememiz tavsiye ediliyor. Benim durumumda sizce ne yapmalıyım.

2. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    öncelikle foruma hos geldin kabus antrenman çıkışı protein ve basit şeker tüketmen lazım karbonhidrattan kasıt bu bunlar; elma suyu doğal %100 meyve suları olabilir. ayrıca forumu okuman gerekiyor. aklına gelen her şeyi sorma araştır. cevaplarını bulacaksın.

Son düzenleme: 29 Ekim 2008
    kabus bunu beğendi.
  3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    İdmandan hemen sonra 300-400 ml kadar üzüm suyu veya şekerli su içmen, idmanı takip eden yarım saat içerisinde de protein alımını yapman önemlidir.

İdmanı bitirme saatin uyku saatine yakınsa kompleks karbo alımını düşük tutman yağlanmaman adına önemlidir.

Senin durumunda birçok üye var forumda.
    Onların neler yaptıklarını da beslenme forumunu araştırarak öğrenebilirsin.

Ayrıca beslenme ile ilgili olarak şu başlığı mutlaka ve mutlaka okumalısın:
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum....html?t=6&highlight=yatmadan+%F6nce+antrenman

kabus ve saydam bunu beğendi.
  4. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    10 gibi çıkıyorsan protein tozu ve gainerdan karşılayabilirsin böylece hem besinleri hemen almış olursun hemde uyumana en azından 2 saat olur

kabus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş