Karbonhidrat Tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve alperkara tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. alperkara

alperkara Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar soracağım bir kaç soru var. 4.5 aydır bu sporu yapıyorum ve beslenme sorunum olduğu için karbonhidrat tozu alıcam. Tabiki beslenmemi de düzene sokucam. Öncelikli sorum ek besin kullanan arkadaşlar da bir sivilcelenme sorunu varmış. Yani öyle diyenler var. Ben 16 yaşındayım zoretanin kullandım sivilcelerimden az biraz kurtuldum. Tekrar tetikler mi karbonhidrat ? Bir de marka önerisi ? Hani ilk olduğu için biraz ucuzluk önemli malum arkadaşlar öğrencilik :(

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    sivilcelenme karaciğerin zorlanmasından dolayı çıkan bir şey olabiliyor karbonhidrat tozu aldığında karaciğerin zorlanırsa yan etki olarak görebilirsin bu protein tozları içinde geçerli
    ama bu yaşta hiçbirşey kullanmamanı öneririm zaten bu yaşlarda vücudun sürekli büyüyor ve hormonlar daha iyi çalışıyor toza vereceğin parayla pilav makarna tavukgöğsü ve balık alıp yesen daha iyi olur
    ben dymatize kullandım birkaç ay 5kg'ını 140 tl'ye almıştım

alperkara bunu beğendi.
  3. alperkara

alperkara Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Memnun kaldın mı ? Senin sivilce sorunun oldu mu ?

4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    kaldım gelişmeyi şöyle anlatim görenler damızlık buzağı oha steroidmi vurdurdun falan diyordu ve sivilce falan olmadı

Sayfayı Paylaş