Karbonhidrat + Protein + Aminoasit + creatin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Abut tarafından 1 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Abut

Abut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar

Siteyi önceden beri ara ara takip ediyordum, bugün üye olup aranıza katıldım. Bu işe gönül vermiş arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.

Yaşım 30, kilom 78, boyum 1,75m. 2 sene cardio yaptım 68 kiloydum. Geçen sene ağırlığa başladım, mide çalışmadım, cardio yapmadım. 1 yıl boyunca karbonhidrat, protein, creatin ve amino asit kullandım. Yaz sezonuna gelmeden göğüs, kol ve omuzlarım gayet fit görünümdeydi, göbeğimin görünümü ise rahatsız etmiyordu. Sonra yaz sezonuna girdiğim için yazlık, tatiller vs derken 3 ay spor yapamadım ve supplement kullanmadım.

1 ay önce tekrar spora başladım. Göbek bölgemde yağlanma var ve görünümü gerçekten rahatsız ediyor. Ağırlık çalıştığım için göğüs, kol ve omuz hemen toparlandı, ama göbek bölgem iyi değil. Siz değerli arkadaşlarımdan ve ustalarımdan bu konuyla ilgili yardım istiyorum. Nasıl bir antrenman programı ve supplement yardımıyla "plaj vücudu" tabirinde vücudum olabilir.

Yardımlarınızı bekliyorum

2. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Herşeyden önce benim tavsiyem dengeli bir diyet(karb yag proteın) yanına idmanlardan sonra hafta 3 gun 30dk bisiklet bunu 1gun agırlık 1 gun kardio olarakta yapabilirsiniz ve tabiki haftada 3 gun mıde çalışmayıda unutmayın. Suplement olarak l carnıtın düşünülebilir ama bence dengeli bir diyetle gerek bile yok bitki çaylarını ve ıdmandan once sert sade bır kahve içerseniz yeterli olucaktır saygılarımla iyi forumlar.

Abut bunu beğendi.
  3. Abut

Abut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim. Şu anda hafta 3 gün (pazartesi, çarşamba ve cuma) antrenman yapıyorum. Bu sene; antrenman günlerimde mutlaka mide çalışıyorum. Tavsiyen üzerine bu antrenman günlerinde (pazartesi, çarşamba ve cuma) günde yarım saat olmak üzere antrenmandan sonra cardioya da başlayacağım. Diyet programıma tekrar başladım.

Önceden kullanmış olduğum karbonhidrat, protein, aminoasit ve creatin kullanımıma devam edeyim mi yoksa hangilerini kullanmayı bırakayım?

İdmandan önce kahve içmenin avantajını açıklarsanız sevinirim.

4. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Yağlanma sorunun olduğundan amıno ve proteın yeterli olur crateın ıcersın su ttunca moralın bozulur .

5. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Kahve performansınız artmasını sağlar ,metobolizmanızı uyarır ve terletme sayesınde yağ yakımını bır nevi hızlandırır zaten cogu yağ yakıcı ve nox urunlerınde kafeın mevcut .saygılarımla.

6. Abut

Abut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim.

Ağırlık çalıştıktan sonra cardio yapmak iyi midir? Yoksa 3 gün ağırlık çalışıp, ayrı 2 gün sadece 30 dakika cardio yapmak mı iyidir?

7. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    eğer ağırlşık çalışmadgınız gunler gidebilirseniz daha verımlı gecer ve katabolık olma durmunuz ortadan kalkar
    ağırlık ant olan gunler: 20-30dk yı gecmeyın
    Ağırlık ant olmayan gunlerde 40-60dk yapabilirsiniz
    Tabi herşeyden önce dıetede dıkkat etmek onemlı

Abut bunu beğendi.
  8. CanadianBadyci

CanadianBadyci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Canada-Türkiye
    Sana Onerim Cok Saglam Bir Diyet + Cardio Ve L-carnitin Ile Cla Da Kullanirsan Tabir Ettigin Plaj Vucuduna Kisa Surede Ulasirsin Tabiki Alt Yapini Bilmiyorum Birde Unutmusum Hergun Bisiklet Yapmani Ve Karin Calismani Oneririm

Abut bunu beğendi.
  9. Abut

Abut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim :)

CanadianBadyci bunu beğendi.
  10. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş