Karbonhidrat Barı ev yapımı yapılışı kolay kilo almak için iyi bir ara öğün

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve arnold1903 tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. arnold1903

arnold1903 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Öncelik le arkadaşlar merhaba, kilo alma sorunu olanlar için süper bir ara öğünün tarifini söyliceğim ben ara öğünlerde 2 tane fln yiyiyorum iyi oluyor antreman olduğu günler antremandan 1.5 saat önce tüketin baya enerji veriyor evet malzemeleri vericem şimdi

MALZEMELER=300 gr yulaf ezmesi,500 ml süt,2 adet yumurta,1çay bardağı ceviz,kuru üzüm,kuru incir,kuru kayısı,2 adet muz,2 çorba kaşığı bal . . .

YAPILIŞI=büyük malzemeri küçültüyoruz kuru incir kayısı gibi cevizleri de kücültüyoruz sonra bu malzemeri geniş bir kaba koyuyoruz muzu eziyoruz kaba ekliyoruz sütü, yulaf ezmesini,yumurtayı döküyoruz karıştırmaya başlıyoruz sonra geri kalan malzemeri koyup karıştırıyoruz sonra fırın tepsisinin açine az yağ döküm gezdiriyoruz sonra karışımı döküyoruz 180 derecede 10 dk pişiriyoruz bıçakla istediğimiz şekilde barı yapıyoruz ben uzun dikdörtgen şeklinde yapıyorum besin değeri baya yüksek oluyor tadı da güzel oluyor hemde 2,3 gün kalınca bozulmuyor bence yapmanızı tavsiye ederim arkadaşlar AFİYET OLSUN . . .

weightlifter dumbelllls weightlifter

2. arnold1903

arnold1903 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Beyler lütfen yorumlarınızı esirgemeyin yorum atın lütfen sizce iyimi faydası olurmu kötümü ?????

3. WX

WX Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    madem 3 4 gunde yıyorsun gun basına 2 yumurta koy yumurtadan zarar gelmez :D ama bence çok olumlu bi tarif değil

4. arnold1903

arnold1903 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Enerji verirmi peki :D antreman öncesi

5. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    fındık fıstık cevız eklde daha lezetlı olur hem daha guzel enerjı verır. biraz proteinin zararı olmaz :)

Sayfayı Paylaş