Karbonhidrat - Aminoasit Önerileriniz(Yeniyim, Yardım Bekliyorum)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve AllEyesQnMe tarafından 25 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AllEyesQnMe

AllEyesQnMe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese merhaba.
    Şimdiden başınızı ağrıtacağım için özür dilerim.
    21 Yaşındayım. 181 Boyunda ve 55,7 kiloyum.
    Hayatımın bundan öncesi hep koşturmaca ve okullar ile geçtiği için spora gitmeye ya da vücuduma bakmaya hiç zamanım olmadı. Kendi çapımda Dumbeller ile burada siz ustalarımızın gösterdiği hareketleri yaptım.

Ben beni bildim bileli kilom hep aynı. Ama Dumbell çalışmaları sonunda (bilinçsiz çalışmalar sonunda) kollarım eskisine göre az daha kalın oldu. Anladım ki bu iş gerçekten oluyor.

Şimdi çok şükür bir meslek sahibiyim ekmeğimi elime aldım ve hayatım bir düzene oturdu gibi.

İşe başlayalı 2 ay oldu ve ev işlerini falan hallettikten sonra hemen gidip spor salonuna yazıldım.

Hocama kilo almak istediğimi söyledim. Oda bana Aminoasit ve karbonhidrat kullanarak güzel bir çalışma yapmam gerektiğini söyledi.

1 haftadır spora gidiyorum şu an robot gibi yazıyorum bu yazıları :) Malum hamlamışız..

Hocam karbonhidrat olarak bana "Nitrofull Mass" ı verdi. Aldım 5-6 kere kullandım. Kollarımda ve bacaklarımda kaşıntı yapan küçük noktalar oldu. Az bi araştırma sonunda bu ürünün pek önerilmediğini gördüm. Ama iş işten geçti aldık bi kere.

Aminoasit daha almadım. Nitrofulldan sonra salonun bana satacağı aminoasite karşı şimdiden bir güvensizlik geldi.

Sizden istediğim bana gerekli şeyleri önermeniz.. Salonda ki hocama sorunca hemen takviye almamı söylüyor. Ne kadar hoca da olsa işin içinde para olunca güvenmiyorsun insana :)

Sizlerin objektif yorumlar yapacağını ve bana yardımcı olacağınızı biliyorum.

Takviye almak için daha erken mi?
    Takviye almadan vücudum hacim kazanır mı yoksa kilo kaybı yaşar mıyım.
    Bu işler için bütcem var. (Bu arada aldığım toz 1 KG = 50 TL ). Bana yararı olacak ürünleri önerirseniz çok sevinirim. Paranın boşa gitmesinden kaliteye çok gitmesi daha iyidir.
    Şimdiden siz değerli büyüklerime ve kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.
    Yazının uzunluğu için kusura bakmayın.
    Uzun bir aradan sonra ilk defa giriyorum. Artık vücuduma yatırım yapmak istiyorum. weightlifter

Son düzenleme: 25 Mayıs 2012
  2. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Hiç alma daha en az 3 Ay geçir. Orta derece beslensen bile yeterli olur.

Nitrofull yanından bile geçme.

3. deepblue01

deepblue01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    aynen nitrofulldan ve power-tr markalarıdnan uzak dur genelde salonlarda bunlar satılmaya çalışıolar ben şahsen nitrofulle kötü bi geçmişim var hem daha erken ssupplement kulanmak için

4. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    o nıtrofull satan hocaların allah bın b.... versın . ınsanların saglıklarıyla oynuyorlar proteın tozunun ıcınde neler oldugu bellı degıl ve genelde turkıyenın hemen hemen butun ıllerınde salondakı hocalar hep yenı gelenlere bı paket nıtrofull satmaya calısırlar bı alan bıdaha almaz zaten .sakın yanından bıle gecme o urunun benm sana tavsıyem bende basladıgımda zayıftım 185 e 60 falandım sımdı 75 ım .. yukarıdakı arkadasa sahsen katılmıyorm belkı dogrudur dedıgı beklemenı onermem gıt hardlıne progaıner al 4.5 kg o sana duzenlı kullnımda uyku ve normal beslenmene dıkat edersen guzel kılo aldırıır. en kendım kullandım bır zararı nı gormedım . amıno asıt ıcın 1 2 ay bekleyebılırsın ondan sonrada guzel bı bcaa kullanabılırsın ben sana toz bcaa onerebılırım muscletech amıno fx pro dıye fıyatıda ucuz zaten 60 tl falan 1 ay goturur senı

5. AllEyesQnMe

AllEyesQnMe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.
    Sizlerden PM yolu ile ve Salonda ki tecrübeli abilerime de sorduğum kadarı ile onlarda kaliteli markalara ve güvenilir ürünlere yönelmemi söylediler. Özellikle Weider ve hardline. Genelinin dediği Weider ama.

Amino olarak Weider 2200 bulabilirsen al dediler. İlk başlarda benim için ideali buymuş. Protein olarakta güzel bir ürün almak gerek.

Varsa önerileriniz hala yazabilirsiniz aradaşlar :) Tekrar teşekkürler :D

Sayfayı Paylaş