karbo kreatin whey pro yardım?_?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve serdar1907 tarafından 15 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. serdar1907

serdar1907 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Optimum karbonhidrat optimum whey protein ve hardline kreatin elimdeki ürünler. bu ürünleri nasıl kullanmalıyım. hacim için önerileriniz var mı. boy 183 kilo 75. haftada 3 gün spor yapıyorum. ağır giriyorum hareketlere.

2. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    karbon hidratın bir porsiyonunu öğünlere bölerek .. 1 porsiyon 4 ölçekse sabah öğle aksam ve spor öncesi 1 er ölçek karbo.
    optimum whey protein ide sadece spor sonrası 1.5 ölçek al
    kreatini günde 5 ölçek al ne zaman aldgn çokta önmli deil vücutta depolanan bir ürün sonuçta
    kolay gelsin

3. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Optimum karbonhidrat serious mass diye tahmin ediyorum. Antremandan hemen sonra 1 olcak yetecektir. Buradan antreman sonrasi recovery icin gerekli proteini de saglamis olacaksiniz. O yuzden on whey i sabah kalkar kalkmaz alin.

Kreatini ise 5 er gram kilonuza antreman oncesi ve sonrasi alabilirsiniz. Idman yapmadiginiz gunler de 10 grami ogunlere bolun.

4. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    whey protein e spordan hemen sonra vücut ac olucak ve en cok alması gereken zamanı whey i spor sonrasıdır

sabah alması ynlıs deil ama spor sonrası alması çok daha gerekli !

karbonhidrat ise düşük dozlarda kullanıldıgında etki sağlamaz hacime yüksek dozda kullanmak gerekir ...
    serious un ölçeği 1 porsiyon ediyor büyük baya dersen de onu bölerek almak zorunda bi anda bi porsiyon alırsa ilk tuvaletinde yarısı gidicektir

saygılar

5. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Serios mass in zaten bilr olcegiginde simdi baktim 50 gr protein var. Bu ona antremansonrasi recovery icin yetecektir. On wheyin bir olcegi aromasina gobe 29.4 ile 32 gr arasi degisiyor. Kendim on kullaniyorum ondan biliyorum.

6. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Sabah alınması daha gerekli,antremana kadar gün içinde yediklerinizden vücutta amino asitler olucaktır dolayısıyla gainerın içindeki protein yada normal bir meal bile yeterli olur antreman sonrası.

7. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul

antrenman sonrası herhangi bir tur protein değil whey protein almak gereklidir bana muhalefet olmak için uğrasma bosuna antrenman snrası herhangi bi protein deil whey alınır gainer yerinede basit seker alınır bi miktar ...bi sure snrada karbo agırlıklı bi besin tuketılebilir

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:55 ----------

spor snrası normal bi yemekle alcgn protein bile yeterlidir diyosan spor snrası whey in önemini bilmiosan senle trtışmya gerek yok

8. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Sen kimsin ki sana muhalefet olayım ?
    Sen supplement firmalarının reklamlarından kafayı kırmışsın, 3-4 katı protein alıyorsundur şimdi sen bide tam olur,daha fazla cevap yazma

9. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    1.si ben sadece antrenman snrası 1 ölçk whey alırım.. ikinci olarak kafayı kırmıssın falan ne asker arkadaşınmıyım senin?adam gibi konuş bnmle

10. serdar1907

serdar1907 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    anlıyorum sizi ama dedikleriniz kafamı karıştırdı biri sabah biri ise spor sonrası ben spor sonrası whey alınması gerektiğini duydum. karbonhidratı sabah kahvaltı sonrası yada hemen kalkınca alsam nasıl olur. ayrıca arkadasım hacim için az doz yeterli olmaz demiş fazla mı almam gerekir. göbek yapmaz mıa32

11. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53

Whey proteini antreman sonrası hemen alınması faydalı olacaktır. Yarım saat sonrada akşam öğününüzü yemeniz uygundur. O sürede vücut proteini emecektir zaten.

Cellucorc4 bunu beğendi.
  12. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    arkadaşımızda elinde zaten whey protein mevcut ne zaman kullancagını soruyo sabah tansa spor sonrası daha önmli spor sonrası wheyi al diyorum kalkmıs birisi diyoki sen suplement firmalarının rakamlarından kafayı kırmıssın :) sanki ben 3 5 10 ölçek al sabah ögle aksam al demişim :) ya gelde sinirlenme dışarı çıkıyorum eve geliyorum pc açınca yine aklıma geliyo sinirleniyorum :)

herneyse soruyu soran arkadaş... gainer ın bir porsiyonunu gün içine öğün aralarına yayarak almanda fayda var ..

öğün aralarında alarak hem karbonhidratını hemde protein takviyeni sağlamış olacaksın ..

elindeki whey protein i de sadece spor sonrasında hemen alırsan doğru olacaktır ...

emin ol böyle kullanırsan faydasını görüceksindir ...

kreatini de yükleme yapıcaksan ilk 4-7 gün 15-20 gr olarak
    daha sonraki 4-6 hafta 5 gr olarak günde alman yeterli ...

13. serdar1907

serdar1907 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkür ederim sinirlenme ya boşverrr:)

Cellucorc4 bunu beğendi.
  14. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş