karatemi boksmu acil cevaplarsanız sevinirim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ogden tarafından 19 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ogden

Ogden Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bikaç gün içinde yazılacağım klüpte boks - karate ve teakwondo kursları var. ben hem fiziki olarak gelişmek hemde sokak dövüşünde kendimi koruyabilmek için en iyisini istiyorum.
    Teakwondo'nun esneklikten fazla bişey katacağını sanmıyorum o yüzden onu eledim, boks'u seviyorum ama sadece yumruk atmadan oluşan bi sanat olması çok kısıtlayıcı (kickbox olsa tercih yapmak zorunda kalmaz direk seçerdim), hem sizlerden karateye mi boksamı gideyim bi fikir almak istiyorum, hemde karateden anlayanların biraz bahsetmesini istiyorum

karatenin en önemli faktörleri nelerdir nasıl bir spordur ? karateyi hiç bilmiyorum

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    shatokan karete sokakta kendini korumana yetmez diye düşünüyorum karete nin stili önemli bir mevzu.3 sporuda aynı hoca veriyorsa temkinli davran derim.3 sporun arasından en iyisi kendini koruma açısından boks gibi duruyor zaten türkiyede karete salonlarının çoğu shatokan.tkd ise geleneksel tkd olarak öğretiliyorsa kaçırmadan git ama sadece turnuvalar içinse oda seni tatmin etmeyecektir.

3. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    25- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.

5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :

“Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Aslında sorun şöyle hangi spora gidersem arkadaşlarımı rahat dövebilirim ? Savunma sporlarının hepsi sokakta kendini savunmanda faydalı olacaktır.

5. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş