Kararsız kaldım..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kalamir tarafından 29 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sizden aldıgım cevaplarla kesin bi cevaba vardımki oda kreatin alıcam.. Universal creatine powder yada ultimate creapure 1 kg dan almayı düşünüyorum.. Universal amino 1900 de kullanıyorum.. acaba + olarak ON Gold Standart Whey Protein den alsam 2.3 kg luk protein bana çok büyük bi getiri sağlarmı.. Çok az proteinle beslenen biride değilim ayrıca..
    Kilom 68 Boy 1.79 Kas kütlemi artırmak istiyorum.. Sizce napmalıyım ?

2. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    iyi guzelde arkadasim cok zayifsin bide vucut gelistirme yapiyormusun vucut gelistirme olmadan bi ise yaramaz alacaklarin gunluk aldigin protein miktri nekadarsenin min 120-130 gr protein alman lazim

3. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Spora başladgımdan beri
    Günde 1 litre süt 33gr , 3 tane yumurta 18gr, öğlen okulda 100gr kaşar ekmek arası 27gr, 150-200gr et yiyorum 35gr, nohutlu pilav yada makarna fln yiyorum 8gr, her yemektete yogurt yiyorum 5gr da onda war toplamda günlük yaklaşk 125-135 arası çıkıyor.. Napmalıyım

4. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    Spora Baslayalı kac ay oldu ki hemen supplementlere yükleniyosun bence biraz sabırlı ol derim illakide supplement almak istiyorum diyosan whey proteini ilk almanı tavsiye ederim eğer yeni bir sporcuysan kreatin yüklemesi için henüz erken ama yinede sen bilirsin

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kurallar gereği açıklayıcı başlık kullanmalısınız..ayrıca arama yapmalısınız..lüfen kuralları okuyunuz!

MT ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş