Kararsız kaldım..! Yardımcı olurmusunuz ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Türkolmak tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Türkolmak

Türkolmak Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayarcı,Asker,Sporcu (:
    Yer:
    Nereye ! (:
    Merhaba değerli arkadaşlar, salona devam ediyorum ve çalışmalarda güzel gidiyor.

Salonda kickboks da var ve bende 15-20 gündür kickboksa da başladım.(ücretsiz antremanlara katılabiliyorsun).

Body sporu bildiğiniz gibi irileştikçe insan biraz hantal oluyor yada ağır hareket ediyor.(bana öyle geldi) Bende dedim biraz hareketlilik olsun hemde biraz teknik birşey öğreniriz kickboks yaparak.

Çalışmalar güzel gidiyor hem body hemde kickboks, pazar tatil diğer günler 3 gün kickboks(salı,perşembe,cumartesi akşam 20:00 - 22:00 arası), body ise diğer günlerde yapıyorum.(pazartesi,çarşamba,cuma)

Gençlik sporda güreş antremanlarıda başladı, bugün gittim biraz baktım bana göre iyi sayılacak bir antemen yapmadılar,(2-3 kişi genç diğeleri çocuktu). Ortaokulda bir süre ilgilendim güreş ile daha sonra bıraktım.

Güreşle uğraşayım dedim şimdilik oda kafama yatmadı. :)

Şimdi asıl problem, kickboks yapan vardır aranızda belki, antremanlar güzel gidiyor fakat body yaptığım için gard alırken kollarım kapanmıyor. En basitinden omuz,kanatları geniş olanlar deneyebilir.

Onun için karın kısmı falan açık kalıyor maç yaparken yani açıkcası yumruk yiyorum. :)

Zaten çalışmaları tam oturtamadım düzene, body ile birlikte kickboks yaparsam eğer body de haftada bir kez bir bölge çalıştıracağım. Bu da gelişim sürecini uzatacaktır.

Tam olarak karar veremedim ve büyük sorun olarak body programını nasıl ayarlayacağım konusunda kafam karıştı. Haftalık program olarak yeni bir program hazırlamam gerek.

Teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Not: Uzun yazdığım için özür dilerim.

Sayfayı Paylaş