kararsız kaldım acıl yardıma ıhtıyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Pooyraaz17 tarafından 9 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Selamunaleykum ben 18 yasındayın 185 boyunda 99 kıloyum vucudum cok yaglı degıl. Aşırı sısmanda gorunmuyorum ama kılom futbolculugumun onune gecmıs bulunmakta acılen bu kılolarımı vermem lazım bu forumda 1 haftada 8 kılo verdıren bı cocugun dıyetını gordum sızede gostereyım ;
    Sabah:1kibrit kutusu peynir,1haşlama yumurta,3ince dilim çavdar ekmeği,sınırsız çay şekersiz.

kuşluk:1bardak süt

öğle:1kase çorba ezogelin içiom en az kalorili olan 217 1kasesi ,2yuvarlak köfte büyülügünde tavuk göğsü kas içnde yiyiom tabi, 2yemek kaşığı yoğurt

ikindi:1bardak süt 4adet eti form kepekli büsküvi

akşam:1kase çorba 2adet köfte büyüklüğü tavuk yine 2yemek kaşığı yoğurt 3yemek kaşıgı yağsız makarna salçasız..

yatmadan 2saat önce yine:1bardak

Bunları uygulamayı dusunuyorum aynı zamanda body ye gıdıp kas calısmayı dusunuyorum kollarım baya kaslı yag yok hıc napmam gerekıyor fazla vaktımde yok lutfen yardımlarınızı beklıyorum tesekkur ederım.

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Eğer bu diyeti uygulayacaksan kendine göre en baştan tasarla.Ordaki miktarlar sana yeterli olmayabilir.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş