Kararımı verdim - Ufak bir soru :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve by_murat tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. by_murat

by_murat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam.a iyi akşamlar dilerim arkadaşlar. Arkadaşlar bu gün kilomla ilgili dahiliye bölümü doktoruna gittim. tahlil vs. yaptı. Herşey normal dedi hiçbir eksiklik yok dedi. Ama dedi sana tavsiyem bir vücud geliştirme salonuna yazıl hemen tamamlarsın eksik kilolarını. Arkadaşlar bana net bir cevap verirmisiniz rica etsem.
    Boyum : 1.78
    Kilo : 57
    Sabır : Tastamam :)
    Şimdiden teşekkür ederim. Konu kilitlenecekse veya silinecekse lütfen özel mesajla soruma cevap verin :) İyi akşamlar.

2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    evet doktor dogru söylemiş bir salona yazıl düzgün bir şekilde beslen kilo alırsın..ayrıca beslenme bölümüne bir göz at bu başlık likitlenecektir zaten merak ettiğin herşeyi bulabilirsin..

iyi çalışmalar dilerim..

Son düzenleme: 10 Ağustos 2009
  3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Forumda bu sporla ılgılı her bılgıyı bulabılırsın..Doktorda basla dedıgıne gore..

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    başlık kitlendi . ö.m yoluyla bilgi verildi.

Arkadaşlar her konuya ''forumda arama yap'' yazmak +1, smile, teşekkürler gibi boş mesajdan başka birşey değildir. ayrıca bunu yöneticinin söylemesi daha uygundur. yönetici arama yap der konuyu kitler üye alınmaz fakat üye arama yap dediğinde başlık sahibi bu duruma bozulabilir. lütfen yanlış gördüklerinizi online yöneticiye bildirin.

bonatschi ve aneximandros bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş