Karanlık Son 3 Yıl

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve baymu tarafından 15 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. baymu

baymu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/z-c-hikayem-hakk-nda-t50935.html burdaki sorunum yüzünden son 3 yıldır kendimi eve kapadım ayagımın agrısı sekerek yürümem yüzünden pek dışarı çıkma arklarla dolaşma falan gibi olaylarım olmadı arklar çagırsada gitmedim falan insanlardan hep kaçtım 2 yıl oldu okul yok iş deseniz çıkalı 1 yıl oldu 1 yıldır boştayım arkadaşlarımı aramaya aramaya hepsi kayboldu bazıları üni için şehir dışına gitti kalanlarda dersane , iş yada okuldaki ortamlarında ben ayagımdaki tümörü alana kadar böyle insanlardan kaçarım demiştim fakat alınmıyo dediler mecbur bu tömr denen illetle yaşıcam bi yaş oldu 20 elimde ne meslek var ne okul okuyorum asosyal oldum iyice hiçbir aktivitem yok anlicağınız arkadaşlarımdanda koptum,napcagımı bilemiyorum derdim bu yani kafam allak bullak acıncak derecede yim yani hayat acımasız.
    not:son 3 yıl dedim fakat son 1 yıldır böyleyim ondan önceki zamanlar çıkar takılırdım arklarla akşam falanda son 1 yıl işte herkes üni girdi işe girdi kazanamayanlar dersaneye gitti falan yani işte derdim bu.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:28 ----------

yuh konuyu açtım 5 dakka geçmedi izmirden arkadaşım aradı :D bu forumda bişey var heralde sihir falan şaştım kaldım :D ama dururmum harbi devam ediyo yani bunalıma girdim resmen.

2. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Önce geçmiş olsun.

valla benim allaha şükür bi rahatsızlığım yok ama lanet olsun ki bende asosyal biriyim hiç bi engelim yok ama eve kapanık yaşıyorum faceebok forumlar vs buralarda yaşıyorum resmen arkadaşlarımın bazısı senn ki gibi üniversiteye gitti falan filan baya yalnız kaldım geçen seneden beri çok kötü bişey bu yalnızlık..

3. baymu

baymu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    evet çok kötü

Sayfayı Paylaş