karaciğer ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve emclord00 tarafından 17 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar meraba, 3.5 aydır yapıyorum bu sporu ultimate muscle juice karbonhidrat tozu kullanıyorum antremandan once 2 ölcek sonra 2 ölcek aksam yatmadan 1 ölcek olarak. bunun harici her gün tavuk pilav ton balıgı makarna makarna sebze gibi yiyecekler yiyorum. faydasınıda gördüm basladıgımda 50 kiloydum şu an Allah'a sükür topladım biraz 62.5 oldum ve yağ olarak değil kaslar hacimlendi kısacası gelişim iyi gidiyor. sormak istediğim şey akşamları belimin sol tarafında ( karaciğer yada böbrek tam bilmiyorum ) ara ara bir ağrı oluyor ve sanki orda bi ağarlık varmış gibi bişey hissediyorum bu normalmidir? suplement etkisimidir? bilen biri yardımcı olursa sevinirim ve araştırırken maydonoz kürüne rastladım forumda böbrek ve karaciğerleri temizliyor diye ama hocam yağ yaktırır dedi bi sakıncası olurmu sizce ?

2. F@LKE

F@LKE Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Slm bende ilk basladigimda sol tarafimda hafif olarak aralikli hafif agri giriyordu doktora gittim fakat bisey bulamadi sanirim vucut siki calistigi icin oluyor 1,5 sene oldu o agri kalmadi ama yinede bir doktora kontrol olmaniz yararinizadir.Böbrek karaciger sagtarafin agrisiyla ortaya cikiyor diye biliyorum.

3. Maniac_Lord

Maniac_Lord Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Karaciğer enzimlerin yükselmiş olabilir, bir test yaptır, bendede oluyordu, genellikle protein yada gainerdan oluyor, karaciğeri fazla zorladığından. Bir süre diyet yap büyük ihtimal geçecektir. Ama yinede doktora görünüp test yaptır derim. Ayrıca protein tozu yerine sıvı amino içmeni tavsiye ederim. Karaciğeri daha az zorlar.

4. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    cevaplar için teşekkürler. Dedikleriniz mantıklı bende böyle düşünüyordum. Bir doktora gözükiyim ozaman fırsat bulursam. Ama öyle vahim bir durumum yok sanırm? yani genel olarak görülen belirtiler bunlar anladıgım kadarıyla

5. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    karaciğer sağ tarafta kalır sol tarafsa miden olabilir büyük ihtimalle.

Azi bunu beğendi.
  6. ahmetoral

ahmetoral Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaslar merhaba , bende 6 aydir spor yapiyorum , ilk 3 ayimi kilo vermek icin kosarak gecirdim , sonrasinda body building e basladim.simdi biraz defination yapmak icin bazi gunlerde tekrar kosmaya basladim.10 dakika kadar kostuktan sonra sag kaburganin altinda sislik ve agri hissediyorum , 2 dakika dinlendikten sonra agri ve sislik geciyor fakat tekrar kosmaya baslayinca 5 dakika sonra tekrar agrimaya basliyor.bir karaciger yada safrakesesi problemi olabilir diye dusunuyorum.bazi antrenmanlarimda protein tozu ve aminoasit kullaniyorum , kosarkende L-Karnitine.Daha once boyle bisey yasamis olaniniz varmi?Sizce nedendir?
    Cevaplar icin simdiden tesekkurler

7. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    KC SAĞDADIR HEMEN KABURGANIN ALTINDA AMA SANMAM ONUN BELİRTİSİ OLDUĞUNU AYRICA MAYDANOZ KÜRÜNÜN SENİN DURUMUNLADA İLGİSİ YOK MEKANİK GİBİ DURUYOR GECMEZSE US YAPTIR

8. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Steroiddendir

Sayfayı Paylaş