Kara Harp Okulu Kardiyo Sunumu (PPS)

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve Draqo tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Kara Harp Okulu BES Grubu Başkanlığı Kalp Solunum Egzersiz ve Çalışma Prensipleri sunusudur. İçerisinde kardiyo çalışma prensipleri (Interval , aerobik vs.) , vücudun enerji sistemleri (Anaerobik , Aerobik) ve onları çalıştıran örnek etkinlikler ile , intikal koşuları , interval gibi kardiyo çalışmalarında ideal nabzın hesaplanması , nabzın ölçülmesi , çalışmaların nasıl yapılacakları anlatılmaktadır.

İndirin

Örnek Resim :

joker23, gaddarkemal, inTimiDaToR ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    En güvenilir kaynak.

3. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kendi bilgisayarımdan girdiğimde hemen indirip saklayacağım, şimdi açıp inceledim. Teşekkürler.

İlk sayfalarda Aerobik enerjinin tanımı hatalı yapılmış, düzeltip tekrar paylaşabilirsin Draqo, diğer dizgi yanlışları önemsiz ama bu tanımdaki yanlışlık önemli bir hata.

Göz atarken antrenman çeşitlerini (interval, fartlek, yürüyüşler vb.) gördüm aklıma askerliğim geldi :) bizim teğmen vg ile uğraştığı belli olan çok sportif birisiydi, 2005te birincilikle mezun olmuştu Harp okulundan, bizi bi koşuya çıkartırdı zaten bölüğün çoğu dökülürdü, sürat, tempo, interval, fartlek, geri geri koşma o bu şu binbir çeşit koştururdu nefes alamazdık, ölmek isterdik :)

4. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi fark ettim düzeltip yeni indirme adresini ekleyeceğim. İyi okumalar :)

Sayfayı Paylaş