Karındaki Yağlar ve Mekik

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve marcos tarafından 9 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. marcos

marcos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar size sorum mekik çekerek bel ve karın bölgesindeki yağlar eritilebilir mi? benim bildiğim mekik kas yapmaya yarar, yağ yakmaya değil ama yeni bir salonda başladım hoca yağ yakmam, belimin incelmesi için mekik çekmemin yeterli olduğunu söyledi.

nedir ne değildir bu işin astarı?

2. lalala12

lalala12 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    valla bende anlamadım dostum. buradakiler bölgesel yağ yakımı diye bir şey yoktur diyor ama salondaki hoca mekik karın yağlarını yakar diyor banada hangisine inanacağıma şaşırdım.

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Mit #3: Karın egzersizleriyle karın yağlarından kurtulursunuz.Bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur. Karınlarında yağ olan insanlar yağların altındaki kasları çalıştırarak yağlarından kurtulacaklarını zannederler; fakat yanlış düşünürler. Bir kasın üstündeki yağdan sürekli olarak o kası (veya bölgeyi) çalıştırarak kutulamazsınız. Karın yağlarınızı yakmanın tek yolu düzenli egzersiz ve sağlıklı, düşük kalorili diyettir.
    https://www.bodyforumtr.com/makaleler/antreman/kar-n-kaslar-le-ilgili-en-yayg-n-mitler.html

aklı başında bir hoca mekikle yağ eritemiyceğini bilir.

hocan belki şöyle söylemiştir kardionun arkasından karın ve bel çalış demiş olabılır buda fayda sağlar ama kardiosuz diyetsiz sadece mekikle boşuna kendini yormuş olursun. karın ahrketleriyle karın bölgen sıkılaşır incelmez daha toplu durmasını sağlar karın kasları ama yağı eritmez birçok yerde yazan bir şey sadece bu sitede söylenmiyor

Azi bunu beğendi.
  4. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Peki karın kası için Nasıl bir beslenme yapmamız gerekiyor.

5. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bir dergide okumustum 250.000 mekik yarım kilo yag yakıyo diye :)) karın kaslarının baglı oldugu bi tendon olmadıgı icin merkezi bölge hareketleri bel ve bel bölgesi, karın kası cıkarmada mekikten cok daha etkilidir. bench press,, deathlift,, row cekis gibi hareketler cok daha etkili olacaktır

6. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    mekikle yaglar erimez sadece alttaki kaslar güclenir yag yakmak icin diyet ve cardio sart ve en önemlisi kas calısması dır

Azi bunu beğendi.
  7. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş