Karında Şişlik Hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve lFurkanl tarafından 8 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lFurkanl

lFurkanl Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Yaşım 17 1.69 boyundayım 62 kiloyum.Sizlere sormak istediğim bazı sorular var.

Yağ oranımı ölçtürmedim ama yağlı olduğumu düşünmüyorum çevremden gelen konuşmalarda bu yönde fakat oturunca alt karın katlanıyor ve elle tutulur bi yağ ortaya çıkıyor.Ayrıca Flexor hocamızın verdiği programı uyguluyorum evde.Bunun yanında haftada 4 gün 100er mekik çekiyorum.(7 aydır)Beslenme programım yok ama dikkat ediyorum yağ,şeker,un ve hazır yiyeceklerden uzak duruyorum fakat karnımda ki şişlik gitmiyor ve karnımı sıkınca gayet güzel bir sixpack görünümü ortaya çıkıyor.Ama bıraktığım taktirde yine şişik bir görüntü.Üstüne üstlük hareketli sporla küçüklüğümden beri ilgilenen ve hep spor yapan birisiyim.

1-)Yağ oranım sandığımdan fazla olduğu içinmi sixpack çıkmıyor yoksa karnımda bi sorun olabilirmi?

2-)Yanlış biliyorsam düzeltin hacim kazanarak sixpack çıktığını okumuştum tabi bunun yanında çalışmalara devam ederek.

3-)Muscletech nitro tech hardcore pro almıştım.Spor salonunda kilo almama yardımcı olur diye.Henüz spor salonuna başlamadım ama başlicam bu hafta.Acaba bunu şimdi kullansam mı ? Yoksa karın bölgem düz ve alt karın bölgem yağsız bi hale gelincemi kullansam ?

4-)Muscletech nitro tech hardcore pro kullanırken beslenmemide düzene oturttuğum takdirde ek olarak yağ yakıcı kullanabilirmiyim ?

Şimdiden teşekkürler.

2. lFurkanl

lFurkanl Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımcı olabilecek yokmu ?

3. SweatingBullets

SweatingBullets Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Hacim kazanarak sixpack çıkarma işine takıldım.
    Bulkta tam tersine vücut yağlanacağı için six pack zor, ama define bi vücutta çok iyi bi şekilde çıkıyor.

4. lFurkanl

lFurkanl Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Öyle bi yazı okuduğumu hatırlıyorum ne kadar doğru orası tartışılır.
    Yardımcı olabilecek kimse yokmu ?

5. lFurkanl

lFurkanl Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş