karın yağlarım (resimli)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eediz tarafından 19 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    herkese merhaba uzun süre önce katılmıştım bu foruma ama yazmak ilk defa nasip oldu fitness a başlamayı düşünüyorum.ama sadece 3 ay çok düzenli ve ağır bi şekilde uygulabilirim. ilk sorun bu ikincisi ise resimlerdede göreceğiniz gibi karın bölgemde çok fazla yağ var özellikle yandan da çektim iyice anlaşılsın die. boyum 181 kilom 70 zayıf olduğumu düşünüoum ama neden bu karın bölgesi anlayamıyorum. salona gitmeden önce bi görmenizi istedim evde gitmeden eritebilirmiyim sadece o bölgeye özel ne yapabilirim ??? cevaplarınız için şimdiden tşk :))

not: amacım öle kas filan deil sadece şekle sokmak vucudumu ve göbeği kaybetmek.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 19 Haziran 2010
  2. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    kimse yok mu yardım edebilecek

3. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    fazla abartılcak bişey yok gibi geliyo bana, evde yapılcak bişey var

* uzun bir sopa al ensene daya bi yere otur başın dönmeden çeviir sopayı ama kafa sabit sade vücud dönücek bu şekilde gider sanırım

4. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    tam anlayamadım bi video yada resmi var mı enseme uzun sopyaı alıp kollarımı üstüne atıp kafamı çevirmeden vucudu çevirerek karın bölgesini çalıştırcam sağ sol bide kaç kere yapıyım her gün bu hareketi ??

5. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    aynen öle ellerine tut geniş tut biraz kafayı çevirmeden vücudu çevir , günde 250 tane sola 250 tane sağa çevir, hocam bana böyle yaptırdı ama gerçekden çok işe yarıyo

eediz bunu beğendi.
  6. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    1-Bölgesel eritme yoktur yani sopa flan işe yaramaz sadece şekil verir.Yağ varsa diyet yapılmalıdır.
    2-Sopa yapacağına twist yap sopa bağları koparabilir.Ayrıca bel rahatsızlıkların varsa veya genetik olarak ailende beli sorunlu olan varsa twist hareketinide yapmanı tavsiye etmem.

eediz bunu beğendi.
  7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    fazla yagın yok abartmıssın bence kardıyo ve mekık yap mekık sıkı gosterır karnını sallanmaz zaten az gobegın var mekıkle sıkılasır bırazda kardıyo mekıkle bolgesel zayıflama yapamazsın oyle bırsey yok ama ordakı yagların yanmasını hızlandırırsın

eediz bunu beğendi.
  8. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    hepinizin yanıtları için teşkkürler şu sopayı yapmayımm mı babamın beli çok sıkınıtılı boyumda uzun ama biraz o bölgeye younlaşsam hiç fena olmaz yağ deilde ne biliyim bi şişkinlik var orda kilom çok fazla deil dimi ??

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:53 ----------

bi soru daha salona gitmeyi düşnüoum göğüslerim için ve göbeğe yardımcı olur die ne zman gidiyim göbeğiı biraz azlattıktan sonra mı başlayayım yada gereksiz mi ??

Son düzenleme: 19 Haziran 2010
  9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    eediz bunu beğendi.
  10. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    ok yağ olmasın ama o şişkin görüüntüsünden çok rahatsızım yaa incelmesini istioum biraz ama kolay olmuo herhalde okuduğum kadar ama 3 ayımı ayırcam sonrada kesmeden azaltcam

11. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    valla hayat tarzındanda belde yağ oluyor tum gun oturuyoruz dersde otur evde otur yaglar bırıkıyor bele yaz ayındayız bol bol yuzmede belı ınceltıyormus oyle duydum bende gecen yaz tam 3 ay haftada en az 4 gun denızde tum gun yuzdum tatıl donusu belım bıraz ıncelmıstım annem dedı belin ortaya cıkmıs yaglar erımıstı gozle gorulur sekılde

12. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    nese bakalım incelir yaa çalışcaz bakalım ekmek filan yemioıum zaten 3 ay sonra güzel bi vucudum olur inş :)

13. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden

twisti bizde biliyoruz tabiki ... !!!!

adam salona gitmeden evde ne yapabilirim dedi. bende evde yapılabilcek bişey söledim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:36 ----------

ya bende en kolay belim eridi valla kolay üçgen vücud olucak galba :) hatta beni uzun zaman görmeyenlerde belden daha çok inceldiğimi söliyolar

14. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    inş bneimkilerde erir yaa en kısa zmanda ayrıca evde twist de var böle dönen bi plaka bide titreşim makinesi de var 4 tane 1 kilo 2 tane 4 kilo dumbell var koşu bandı var ikide ismini bilmedeğim adresini vereceğim alet var yardımcı olurlar mı bunlar ???

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:49 ----------

http://www.chinatraderonline.com/Files/Health-Beauty/Beauty-Equipment/AB-Shaper-21411674610.jpg

http://bisikletcim.com/ProductImages/24857/Voit_A-10%20car.D.con.jpg

15. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    kötü cocuk dogru demiş öncelikle diyet gerekir yaglı bi bölgeyi eritmek için bunun yanında iki eline birer dambıl alarak mekik çekebilirsin sonra sol elinle dambıl tutarak saga dogru sag elinle dambıl tutarak sola dogru mekigi çekersen faydasını görürsün.

16. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ama agır kıloyla saga sola egılme belı kalınlastırıyormuş

17. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    hmm aklım karıştı biraz o zman hem kilo verip hemde çalışıcam :((

18. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    bak bu yeni aklıma geldi :))

mekik sehpasına geç yine aynı şekil sopayı ensene daya geniş tut sola doğru yat sopanın ucu değsin yere sonra doğrulur sağa yat sopanın ucunu değdir :) nasıl ama bu işe yarar bak

19. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    anlayamadım hareketi normal mekik yapıo gibi yatıp sopayı ensme alıcam sonra sağa sola mı yapıcam sopa ile ??

20. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Ya bak şu küçük mekik sehpaları varya en küçükleri ona oturucaksın sopayı ensene alıp ellerinler geniş tutucaksın, az bişey geri yatıcaksın sonra sola doğru sopanın ucunu yere değdircen, tekrar doğrulcaksın sonra geri yatıp sopanın diğer ucunu yere değdirceksin

eediz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş