Karın ve Yan bölge yağlarının yakımında yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve taylangüvenilir tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. taylangüvenilir

taylangüvenilir Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba sevgili arkadaşlarım ve değerli ustalarım ben bu sporla bir aydır ilgileniyorum ve elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum, ne kadar zor olduğunu da tabiki bu dönemde görme fırsatım oldu :) Fakat bu spora karşı olan isteğim bir o kadar da arttı. Sizlerden almak istediğim bilgi şu yönde ; benim karın ve bel bölgemde yağlanma var bu bir ay dışında hayatımda pek spor yapmadım grafikerim işim bilgisayarla olduğu için sürekli oturuyorum neyse sadete geliyim, benim ilk hedefim belimdeki ve göbeğimdeki yağları ilk aşamada yok etmek daha sonrasında protein tozu falan ne gerekiyor kullanarak hacimli bir vucuda ulaşmak programım şöyle :

Haftanın 4 günü gidiyorum (P.ertesi,salı birgün boşluk, Perşembe,Cuma) ilk ay 20 dakika kardiyoyla 3 kilo verdim şu an sadece 10 dakika ısınma amaçlı bisiklete biniyorum bundan sonra neler yapmamı tavsiye edersiniz ?

Yaşım:24
    Boyum:176
    Kilom:73
    Ölçülerim: Göbek:95
    Üst kol: 30
    Üst baldır: 50
    alt:38
    omuz:98

Not:Lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim saygı çerçevesini aşmıyalım. Acemiliğimi göz önünde bulundurunuz. Teşekkürler

Ekli Dosyalar:

• Yandan.jpg
      Yandan.jpg
      Dosya Boyutu:
      49,4 KB
      Görüntüleme:
      528
    • Önden.jpg
      Önden.jpg
      Dosya Boyutu:
      55,8 KB
      Görüntüleme:
      587
    • Arkadan.jpg
      Arkadan.jpg
      Dosya Boyutu:
      60,2 KB
      Görüntüleme:
      585
  2. mesutfb2005

mesutfb2005 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Öncelikle pijamani cok ilginc buldugumu söyleyerek baslamaliyim :)

Bende senin gibi göbek bölgesi sorunlarim vardi. Hocama danistigimda genelde kosu bandi bisiklet ve benzeri alatlerle daha cok calismami söylüyordu. Vucudun 15-20 dakikadan sonra yag yakmaya basladigini ve mümkün oldugunca bu calismayi uzun tutmami söyledi. Bunun yaninda 20 yas civari icinde nabzin 140-150 ortalamasi ile devam etmemi söylemisti. Bu sekilde devam ederek ben iyi sonuclar aldim ve almaya devam ediyorum.

PS: Bende yeni basladim bu spora ve su an icin bildiklerim bunlar.

Independent bunu beğendi.
  3. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    mesutfb2005 öncelikle bende çok güldüğümü söylemek istiyorum :)(senin espirine yanlış anlaşılmasın ;)

taylangüvenilir bu vücuda 24 yıl nasıl tahammül ettin 4-5 sene önce girseydin ya bu işe biraz geç kalmışsın ama herkes böyle vücudunu ortaya koyupta ne yapayım demez tebrik ederim cesaretinden dolayı öncelikle malzeme oldukça kötü yani işin uzun kısa süreli çözümler sadece kardiodan geçiyor ama kas yapmak istiyorsan iyi bir çalışma programı , iyi bir beslenme programı yazman yada yazdırman lazım ve harfiyende uygulaman gerekli.forumda bol bol başlangıç programı var biraz incelersen kendine göre birşeyler yakalarsın kolay gelsin.

4. taylangüvenilir

taylangüvenilir Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler öncelikle açıklamalarınız için. Mustafa evet vücudum pek iyi değil bu yaşa kadar geldim ama uzun yürüyüşlerde bacaklarım ve kalçam ağrımaya başlıyordu bende spor salonuna başladım ağrılarım neredeyse tamamen bitti flexor hocanın verdiği programın neredeyse aynısını salonda verdiler bana ilk aşama için olan bitti şu an 2 aylık olan 2. aşama programı yapıyorum abur cuburu tamamen kestim tuz'u az alıyorum zaten gıdalarda da var şekeri tamamen kestim öğlenleri ton balığı ve haşlanmış tavuk yemeye özen gösteriyorum akşamları da yağsız sebze yiyorum genelde

5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    dostum senin baya sağlam çalışman lazım gün içinde 0 hareket ettiğini var sayıyorum ve işin zor diyorum alt yapıda kötü 3 gün az sana hayatına daha fazla haret getir biraz kötü konuştum ama kusura bakma ağır idmanlar yapıp sonra kardio yapsan bence daha iyi olur üst tarafıda toplaman lazım çünkü durumun farkında olmanda senin için bi + iyi çalışmalar

6. taylangüvenilir

taylangüvenilir Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hadi ya o kadarmı umutsum ben yav bel bölgesini eritsem zaten çok iyi olucak onu beceriyim gerisi yavaş gelsin sorun değil ama haftada 4 gün gidiyorum 3 değil 10 dakika ısınıyorum sadece geçen ay yoğun kardiyo yaptım bu ay vg meye ağırlık verdi heralde çalıştırıcım 10 dakika ısınıp bölge bölge çalışmaya başlıyorum

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    başlığınız ve durumunuz üye fotoları bölümüne uygun olmadığı için bu bölüme taşınmıştır.

Anlayışınız için teşekkürler

8. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    Nedense bütün arkadaşlar cesaret kırıcı yorumlar yapmış.
    Taylan forumda 3-4 tane çok sağlam gelişim hikayesi var fotolarla..senden çok çok kötü durumdaki arkadaşlar 1 senede fit konuma gelebilmişler.Çok hacimli iri değil ama fit olmuşlar..İlk aklıma gelen uğur diye bir üye vardı sanırım.

Benden ilk tavsiye bu başlıkları araştır ve forumu oku.Hırslan.Sonra güzel bir kardiyo ve diyet programıyla yağlar 3-4 aya gider.Seneye bugünlerde fit bir vücuda kavuşursun..

taylangüvenilir bunu beğendi.
  9. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    İyi bir diyet cardio programıyla bu vucut adam edilir tabi zaman alır ama vucudunda ki değişimleri gördükce daha da hırslanacağından bu iyi bir şey :)

Forumda yağ yakmak için programlar mevcut bunlarla kendin yola çıkabilirsin. Zaten biraz süre geçtikden sonra yağ yakıcılara da başlayabilirsin. Tabi bu benim düşüncem.

Şuan 10 dk ısınma amaçlı bisiklete biniyorum yazmışsın. Bunun dışında cardio antremanı yapıyorsun dimi ? Yoksa bu yağlar pek gitmez.

Umarım istediğin gibi bir vucut yapabilirsin. Umudunu yiğitirme

10. taylangüvenilir

taylangüvenilir Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel bir diyet yapmıyorum sadece öğlenleri ton balığı ve haşlanmış tavuk göğsü ekmek yersem günde en fazla 2 dilim tam tahıllı. Bunun dışında 10 dakika bisiklet olayını çalıştırıcım söylüyor yani bana kalsa yarım saat yaparım da kendisi fazla kilo kaybetme dedi amacı kilomu kaybetmeden sıkışmam heralde buda daha uzun süre alır heralde eritmektense. 10 dakika bisikletin dışında bir antrenman yapmıyorum ısınma amaçlı dalıyorum bench press e falan :) Yani kendisi öyle dedi gerekirse programımı da yazarım buraya

11. fransuwa

fransuwa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim benimmde aynı böyle bi vucudum vardı 9 aydır bb yapıorum 3 ay boyunca suplement kullanmadım carioda yapmadım sürekli bady ve diet 3 ay sonuna suplement kullanımına basladım bcaa ve amino asit 4 sonunda eve bisiklet aldım sabahları ac karnına bcaa alıp 25 30 dk cardio yaptım bady aksamları salonda devam cario salonda hiç yapmadım suan bel yağları cok az ince gibi bişey kaldı vucutta ii sayılır bunu uygula ayrıcada 6.7 aydan itibaren animal cuts yada lipo 6x mhp dren 3 den birini kullanırsan ii olur!!!!

taylangüvenilir bunu beğendi.
  12. taylangüvenilir

taylangüvenilir Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim dostum bende çok büyük bir diyet programı izlemiyorum ama 2 kilo daha vermişim 2. aydayım yavaş yavaş gidiyor heralde amino asitler hakkında da çeşitli bilgiler dolaşıyor ortalıkta korkum var desem yeridir :)

13. afk_

afk_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    3.aydan sonra protein tozu almanı tavsıye ederim dostum emin ol amino asitten daha etkili olucaktır senin için. iyi çalışmalar :)

14. taylangüvenilir

taylangüvenilir Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sağol dostum bilgi için şuan 3. ayımın içindeyim ilerleme güzel gidiyor 4. ayda dediğin gibi dymatize protein tozu almayı düşünüyorum

15. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    hocam senin vücut çok deişik gövden çok uzun omuz dar bel kalın dezavantajlı ama sabır herşeyin üstünden gelirrr bana göre kjesinlikle bodyede devam et çnkü vücudun zayıf yağ kalça da topğlanmış deişik bi şekilde bodyi asla bırakma haftada 3 gün gene biiskletinle birlikte güç çalışmanı yap dier 3 gün de 30 dakka cardio yap bence pazar günüde yat hiçbişi yapmaaa bence bunu yaparsan 1 sene deil 6-7 ay da forma girersin kardeşim başarılar

16. taylangüvenilir

taylangüvenilir Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sağol adamım azıma etmişsin ama yorum için teşekkürler genede :D çalışmaya devam bırakmayı düşünmüyorum sporu bench_O

Striker bunu beğendi.
  17. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    =) yok ama dedim ya sabırr la üstesnden gelirsin

Sayfayı Paylaş