Karın ve Baldır Bölgesinde Kaybolmayan Yağlar

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ogulcan951 tarafından 26 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ogulcan951

ogulcan951 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba...
    yaşım 16 yağ oranım %25 yaklaşık 10 aydır bu sporu yapıyorum fakat ilk 4 ayımı kilo vermekle uğraştım 94 kilodan 82 kiloya düştüm sonra vg ye başladım 86 kilo oldum fakat bu karın bölgesindeki yağları bir türlü eritemedim.spora gittiğim günler ki beslenmem bu(pzt-çrş-cuma)

Saat 6->Üzüm suyuyla karıştırılmış 1 ölçek protein tozu
    Saat 8->10 yumurta beyazı ve yanına 50 gram yulaf ezmesi
    Saat 9->1 tane elma
    Saat 11->50-60 gram lapa 150 gram tavuk bonfile
    Saat 14.30->50-60 gram lapa 150 gram tavuk bonfile
    Saat 15.30-16.00->antrenmandan hemen sonra üzüm suyuyla karıştırılmış 1 ölçek protein tozu
    Saat 17.30->50-60 gram lapa pilav ve yanına 160 gr ton balığı
    Saat 18.30-19.00 gibi->100 gram tavuk bonfile ve yanına salata
    yatmadan önce->300gr süt 1 ölçek protein tozu

her program sonunda 400 mekik yapabildiğim kadar çakı yapıyorum.fakat baldır çalışabilmem için zamanım olmuyor.
    en sonunda pes ettim ve yağ yakıcı kullanmaya karar verdim.fakat yağ yakarken kas kütlemden çok fazla götürmeyen bir yağ yakıcı kullanmak istiyorum.yağ yakıcılar hakkında çok fazlada bilgim yok.bu sebeple her türlü önerilerinize açığım.

not:öğrenci olduğum için fiyat olarak da beni çok zorlamayacak bir supplement önerirseniz sevinirim.en fazla 100tl verebilirim.

saygılarımla...

2. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    4 aylık kilo verme dönemini, 6 ay yapıp 72-75 arası bi kiloya düşüp keşke öyle başlasaydın.Sonra hacimlenip 82-85 arası olurdun.Her neyse yağ yakıcılara aslında cok gerek yok.Sen doğru bir şekilde yaparsan emin ol istediğin sonuca ulaşırsın.Forumda üye fotoları kısmında 35-40 kilo veren insanların konularını oku neredeyse hiç biri L-Carnetine,CLA gibi yağ yakıcı ürünler kullanmamış.Tabi kullanıp kullanmamak sana kalmış. :) Kolay gelsin

3. umutn

umutn Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Yaşınız daha 16 ve besin takviyesi kullanımından bahsediyorsunuz, büyük olasılık yaptığınız sporun daha başlarındasınız, beslenmenizi doğal yollardan karşılamaya çalışın, karbonhidrat miktarını düşürüp yağları arttırın ve antremanlarınıza genellikle off günlere cardio ekleyin bel bölgesindeki baldırdaki yağlarda zaman içinde gidecektir, iyi çalışmalar ...

blazmemo98 bunu beğendi.
  4. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    beslenmen gayet iyi ama daha çok hacim beslenmesi. bu beslenme şekliyle yağ yakmak zor olur. şöylede bir durum var bu beslenmeyle devam edip düzenli ağırlık antrenmanlarını yaparsan yaşınında etkisiyle yakın bi zamanda o şikayet ettiğin yağlar gidecektir.

o şikayet ettiğin bölgedeki sorun yağ tabakasından çok sarkmalarda olabilir. bu ikisini birbirine karıştırmamak gerek.

yağ yakıcı kullanmanı bende tavsiye etmem. elma sirkesi ve ılık suya damlatılmış bir kaç damla limon işini görecektir.

5. çakebey77

çakebey77 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yayıncılık
    Yer:
    İstanbul
    aynı durum bendede vardı. birazdaha zayıflamanı tavsiye ederim. Baldırda göbek gibi zor erir.

6. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    10 yumurta beyazı nedir arkadaş,yumurta dayanmaz ayda 300 yumurta:10 kutu yumurta tüketiyorsun.Bilmiyorum helal olsun mu demem gerek :)

7. realscorpion

realscorpion Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Lapayı kes hızlı şekilde kilo verirsin :)

Sayfayı Paylaş