Karın problemim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve durden tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    yeni 18 yaşına girdim boyum 1.84 kilom 75 uzunca bir süredir karın çalısıyorum her bölgem gelişti ama karnım gelişmedi hertürlü karın hareketini kolaylıkla yapıyorum tekrar sayıları çok artıyor sıkılıyorum.bazıları ağırlık al diyorlar ağırlık almak kötüymüş bazı yorumlarda ve flexor hocanın yorumunda öyle gördüm zaten ağırlık alınca belim ağrıyor biraz.beni zorlayabilicek maksimum gelişmeyi sağlayabilicek bi karın hareketi lazım diğer bölgelerden daha çok önem veriyorum.birde karın antrenmanını kaç set çalışmalıyım bana abartıyorum gibi geldi overtraining oluyor olabilirim.
    hareketleri hissedebilmek için yavaş yapıyorum yine tık yok.karın çalıstıgım günden sonraki gün karnımda ağrı oluşsun istiyorum.salı perşembe ve cumartesi karın çalısıyorum.haftada 3 gün.salonda karın aleti yok.tavsiye lazım.
    Bide karın hareketlerinde nefes problemim oluyo mekik vb hareketlerde vücut sürekli bi zorlanma içinde oldugu için nefes alıp verme sorun oluyor.

Son düzenleme: 17 Ekim 2010
  2. hakan2pac

hakan2pac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş konuyu nerden açıyoruz ben bulamadım da pardon 3 gün üyelik gerekiyormuş

Son düzenleme: 17 Ekim 2010
  3. korsan01

korsan01 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de dediğin durum var vücut yağ oranım müsait sıkınca belli oluyorlar ama ben sıkmadan da belli olmalarını istiyorum napmalıyım acaba?

4. oguz90tr

oguz90tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence seninki gelişiyor ama göbeğinde biraz yağ kalmış olablir. Boy 184 kilo 75 olunca yine de biraz yag kalmış olabilir. Benim 180 e 75 ama göbeğim var. Antrenman yaptığım günlerde, ki çok düzensiz benim antrenmanlarım, 160 alt karın(eğik düzlemde mekik) 160 üst karın(crunch dedikleri hareket) yapıyorum ama tık yok bende de :)bişe gözükmüyor dışarıdan.

bence senin iyi karın kasların var ama görünmüyor dışarıdan.

5. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Durden karın kaslarını çıkarmada idman kadar diyette önemlidir diye biliyorum. İyi karın çalışıyor olabilirsin ama iyi diyet yaptığına emin misin?

Sayfayı Paylaş