Karın kaslarına maksimum 150 tekrar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Alp91 tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Alp91

Alp91 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Merhaba arkadaşlar birkaç kişiden duymuştum karın kaslarımızı çalıştırırken tekrar sayısı 150 yi geçmemeli diye. 2 Hareket yapsam 25 * 25 * 25 \ 25*25*25 Toplamda 2 harekette aşşağı yukarı 150 tekrarı buluyor fazlasına çıkınca küçük kas olduğu için iyi değil diyorlardı bu doğru mu acaba ?

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Kulağa oldukça saçma geliyor şahsen ben karın kası çalışırken set felanda yapmıyorum karnımdaki o yanma hissini ve onunla birlikte gelen yorgunluğu nefes nefese kalmayı hissetmedende bitirmiyorum çalışmayı tabiki set olarakta çalışılabilir sana tavsiyem antrenman öncesi 70 mekik bunu 30 20 20 setler olarak uygulayabilirsin birde antrenman sonrası en az 50 tane mekik çekmeni öneririm eğer az geliyorsa setleri ve tekrarları arttırabilirsin antrenman öncesi ısınma amaçlı karın çalışmak yararlı olur birde antrenman sonrası sıcak halde yapman oldukça yararlı olur gene ek olarak eğer cardio yapıyorsan şahsen ben hafta 2 gün sadece cardio için gidiyorum formumu korumak adına sadece bisiklet koşu bandı ve karın çalışıyorum 400 e yakın mekik çekiyorum sende 400 kadar olmasada bu şekilde karın çalışabilirsin metod çok :)

3. fakkaya22

fakkaya22 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ronaldo bi dergiye günde 3000 mekik çekiyorum diye açıklama yapmış :D Ronaldonun vücut ortada. tam bir çelişki bu karın kasları

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Karın kası küçük kas grubu mu ? Yok canım daha neler :D Ayrıca artık şu 300 400 mekik olaylarını bırakın ya . Bir sürü karın hareketi var mekikten kat kat daha iyi olan . Onları yapın agırlıkla yapılan hareketler var örnegin cable istasyonunda yapılan hareketler var onları yapmanız karın kasının gelişmesi açısından daha iyi olacaktır .

Sayfayı Paylaş