Karın kaslarım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Öner Özcanlı tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Öner Özcanlı

Öner Özcanlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba ben 17 yaşındayım ailecek genetiğimiz çok iyi olduğu savunulduğundan abim body e başladı , ve kolu 1,5 senede 27 cm den 43 cm 'e çıktı vücudu çok orantılı ve çok iyiydi yine aynı yaşlar tabikii, ben body e başlamadan kolum 32 cm idi abimin body hocası beni gördüğünde gelmemi tavsiye etti benim zaten böyle bir düşüncem vardı ve körüklemiş oldu . 2. ayımı dolduruyorum her yerim çok iyi çok orantılı gelişiyor kolum 36 oldu göğsüm 1 yıl gidenlerden bile daha çizik genetik sonucu olsa gerek vücudumun yatkın olduğunu düşünüyorum tabi bunları anlatmamın bir nedeni var asıl konu abimin karın kaslarının boyutunun iyi olması ben her kas grubunda iyi olduğumu düşünüyorum fakat karın kaslarım çok küçük 4 tane belirgin karın kasım var bunlar yerine göre yetiyor ama örnek gösterecek olursak bir baklavası yukarıdan aşağı ölçüldüğünde (ATIYORUM TABİKİ) 3 cm ise benimki 1- 1,5 cm kadar küçük kendi yaşıtım arkadaşımın tek baklavası neredeyse benim 2 baklavamın boyutuna geliyordu. Genetik faktörlerden olabileceği söylendi ama abimde uzaktan yakından alakası yoktu lütfen bir öneri sunun bir yardım edin durum gerçekten vahim..:(

2. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Genetiğinin birebir abinin aynısı olacağı garantisi yok, demek ki karın genetiğin farklıymış bu konuda yapabileceğin bir şey yok

3. Öner Özcanlı

Öner Özcanlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bunun önüne geçen kası yaymak için hareket olması çok muhtemel sorduğum şey de zaten bu

4. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    abinmi avatardaki

TOLGA992 bunu beğendi.
  5. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Ağırlıkla karın antrenmanı yapmayı dene hacimleri artıcaktır . Cable Crunch tarzı ağırlıkla yapabilecegin karın hareketlerine agırlık verirsen istedigine ulaşırsın .

Öner Özcanlı bunu beğendi.
  6. Öner Özcanlı

Öner Özcanlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    lazar
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Ocak 2014 ---
    Bunu öneren hocam oldu da emin değildi acaba gerçekten ulaşabilecek miyim

7. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    abini o kdar ovunce bende lazar felan zannettim :D abripper x deneme şansın varsa dene 2 günde bir

Sayfayı Paylaş