Karın kaslarımın içeri göçmesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve atahan224 tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Öncelikle herkese kolay gelsin ve size bi günde nasıl bir antrenman izlediğimi yazayım : 40 dk bisiklet çevirme, 70 + 70 mekik, 50 + 50 dambıl 100+100+100 ip, atlama ve yaklaşık 20 dk kum torbasında serbest çalışıyorum.bunun dışında elle sıkılan yaylardan da yapıyorum.karın kaslarımın yorulduğunu hissediyorum ama karnımı kastığım zaman üst taraftaki karın kaslarım içeri doğru kayıyor sertliğinde bi fark yok sizce bu normal birşeymi yoksa antrenmanda yalnış bi hareket falan yapıyo olabilirmiyim? (boyum : 1.73 kilom 65)

2. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    yanlış hareketten dolayı fln kasın içine doğru çıkacağını sanmam. kasmadan dolayı olabilir veya genetik yapıdan dolayı. Önceleri peki kasın şeklinde bu problem var miydi?

3. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    önceleri karnımda böyle bir şekil yoktu yumuşaktı diyebiliriz :D

4. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Foto alabilirmiyiz?

5. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    fotoğrafla belli olacağını pek zannetmiyorum bende elimde yokladığımda belli oluyor zaten. ama koyarım fotoğrafı cihazla bilgisayarı uyumlu yapabilirsem windows 8 bilgisayar almıştım bazı uyuşmazlıklar olabiliyor. ama şu tarz bir şeyden bahsediyorum elimle yokladığımda ortası göçük altı üstü şişik kas var yani 2 baklavanın arası gibi bi göçük sadece normalinden daha içerde six pack şeklide yok karnımda :/

Sayfayı Paylaş