karın kasları ile ilgili beslenme şekli...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve nnpoint tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nnpoint

nnpoint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vücutta varolan karın kasları ve adonis kası ...kasık bölgesinden yukarı(sağ-sol)olmak üzere çıkan şekli nasıl çıkartabiliriz...
    1.76 boyunda 63 kilo ağırlığında %8 yağ oranına sahibim ve yağ oranım düsük olmasına ragmen kas hatlarım belli değil. anladım ki mekik le filan olucak iş değil...

bunun için nasıl bir beslenme uygulamam gerekir?
    öğünlerimden neleri çıkarmam gerekir? örn: şeker,yağ vb...

yani sürekli cardio mı yapmam gerekir zayıf yapılı bir insanım göbek yağ desen yok sürekli koşu,bisiklet yaparakmı çıkar? anlamadım ki.

yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden tşkler...

2. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    seker yağvs de çıkardınmı 1.76 boyunda 50 kiloda yine göremezsin karın kaslarını. ( KAS) midede çıkarmak istediğin şekilde bir kas dikkat et anlamına. var olan kasıda yersin verdiğin kiloya yazık. bu mide olunca ne oluyor onu anlamıyorum ne bu mide merakı??? herşeyden vazgeciyorsunuz 6 tane ufacık adele için. mekik çekmenede gerek yok squat gir beslen her girdiğin kas grubunda mideyi hisset. hmm irileşmek istemiyorum diyorsan, boğaza dayanmadan inşaa edemezsin.

3. nnpoint

nnpoint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle tşkler yorumun ıcın...
    peki neden diyet le çıkar denir karın kasları ...gayette iyi çalışıyorum karın filan ama iş hatları belli etmeye geldiğinde olmuyor neden ? ben irileşmek istemiyorum sadece dediğim gibi karındaki kas hatlarını belirgin hale getirmek istiyorum...bunu için nasıl bir yol izlemeliyim sadece mide hareketleri yeterlimi yani tabi beslenmede var ama işte bu noktada bi yol bulamıyorum...
    örnek vermek gerekirse futbolcular...
    tskler

Sayfayı Paylaş