Karın kasları için beslenme ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yiğit1357 tarafından 13 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar daha öncede karın kaslarıyla ilgili konu açmıştım fakat beslenmesiyle ilgili konu açmamıştım sizlere bu konuda danışmak istiyorum Yaş 17 Boy 1.85 kilo 63 karın kaslarım ilk 2 si az da olsa belli ama çok sıkınca o da normal bıraktım mı görünmüyorlar ellediğimde ise altta hisediyorum ama malesef görünmüyorlar acaba karın kaslarım yetersizmi bunun için bol protein ve antremanamı yüklenmem gerek yardımcı olursanız sevinirim .

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    1.85 e 63 gayet zayıfsın belli olması lazım demekki karın ant. pek önem vermemişsin . O sıkınca belli bırakınca belli degil dedigin olay için stomach vacuum u öneriyorum sana onu yap düzenli olarak . Karın hareketleri olarakta klasik youtube daki 8 dk lık video var onunda beraber plank çalış .Bir sürü karın geliştirici hareketler var araştır uygula . Beslenmeye gelince bol proteinli beslen yagdan uzak dur . Yeşil çay bol bol iç . Limon da yararlı olucaktır .

3. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Cevabın için teşekkür ederim sadece bu vacumda karnı içeri çekip kaslarımı sıkıcaz ben öyle anladım izlediğim videolarda anlatırmısınız hareketi tam olarak biliyorsanız

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Karnını içeriye çek durabildigin kadar dur sonra bırak . Evet merkez bölgesindeki küçük kascıkları çalıştırıyo karnın gereginden fazla şişmemesini saglıyo :)

5. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Peki kendimde şöyle bişey yapsam olurmu evde barfiks barı var kapıda asılı durup karınımı içeri çeksem bu yöntem yararlı olurmu ?

6. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    asılı durup karnını neden içeriye çekiyosunki :D işgence yapmıyoruz arkadaşım :D normal dur karnını çek içeri işte :)

7. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Dedim belki daha etkili olur :D

8. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    zayıfsın gözükmesi lazım diye bir mantık yok kaslı değilsin yağlısın bu yüzden gözükmüyor ama zayıflamak senin için zor zaten zayıfsın iyice çökersin GI sı yüksek besinlerden (ekmek,şeker) uzak dur. eğer karın kasların olmasada elleyincede belli olmaz var ama yağlısın gözükmüyor biraz kilo alman lazım bi süre sonra zaten o yağlar erir kilo alırsan

9. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Senin dediklerinden anladığım şu akrephan ; Zayıfsın ama karınkasların yeterince gelişmemiş onları çalıştırıp kaslandır ? Bu arada yağlı değilim

10. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış anlamışsın ellerinle bastırınca hissediyorsan kas vardır ama yağ da vardır. o yağı eritmen lazım zayıfsın diye yağsızsın diye bir şey yok. ayrıca tabii ki çalışıp kuvvetlendircen tek zayıflarsan boş olur oralar ama zayıf ve yağlı olan çok kişnini şikayetlerini okudum forumda. çevremdede çok insan var öyle onlarında kilo alması ama yağ yakmaları lazım buda garip bir çelişki ama kilo alıp kaslanırsanız zaten olan vücut yağınızda erir

11. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Anladım şimdi karın kaslarına hacim kazandırırsan orası sadece kas olur demek istemişsin şimdi anladım yapmam gereken bol protein bol karın atremanı ozaman ?

Bu dediklerin her yer için geçerli kollarda çalışırsan kas olur yağ belli olmaz ama çalışmazsan sadece altta hissedilir.

12. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    evette bol karın çalışmak olmaz haftada 2 gün yeterde artar bile layığıyla yapıyorsan tabii

13. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Valla açıkçası ben Her boş vaktimde 15 20 dk karın çalışıyorum fazla yormadan kendimi gün içerisinde çekiyorum mekik barfiks tarzı hareketler

14. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    :) o zaman karın kası felan bekleme overtraining ol olanda yok olsun :)

kolay gelsin

15. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Ben kalkıpta 1 2 saat çalışmıyorum onun için sıkıntı olmaz .

16. brhmcr

brhmcr Guest

Olmaz diyorsan kesin olmaz, o zaman hic takma kafana hergun calis :) Arzu edersen antreman bolumunu de arada oku.

17. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Zaten haftada 1 - 2 gün dinleniyorum diğer günlerdede çalışıyorum bunun zararı varmı ki ?

18. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    var tabi ki de Karın her gün çalıştırılmaz ki bu her bölge için böyle haftada 2 gün yeter düzgün beslenme ile de istedigin görüntüye kavuşursun merak etme. bu spor sabır işi öyle pat diye olmuyo :)

19. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Ne biliyim ben bir an önce kaslar gelişsinde diye Gün içerisinde yapıyorum hafta sonlarıda dinlendiriyorum 2 de çok az gibi çünkü tek amaç karın kaslarım olduğu için

20. burakmbd

burakmbd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    hacı bencce foto çek koy yağ vermı belli olur bemde 183 63 kg yim 20 gn oldu baslayalı spor sonu 6 baklava gözüküyor onun dısında 2

Sayfayı Paylaş